Plynom chladený horák ML 3800 Powermaster na zváranie CO2 - MIG/MAG pri max. prúde 320 A (CO2) a 270 A (zmesný plyn M21), zaťažovateľ pri 60 % pracovného cyklu. Použitie zváracieho drôtu s priemerom 0,8 – 1,6 mm. Dĺžka horáka 5 metrov.
| Obj. číslo | 503.3801.5 |
| Obj. číslo | 503.3801.5 |
| Splátky už od | |
Plynom chladený horák ML 3800 Powermaster na zváranie CO2 - MIG/MAG pri max. prúde 320 A (CO2) a 270 A (zmesný plyn M21), zaťažovateľ pri 60 % pracovného cyklu. Použitie zváracieho drôtu s priemerom 0,8 – 1,6 mm. Dĺžka horáka 5 metrov.
Podrobnejšie informácie nájdete v technickom liste horáka.
| Použitie horáka: | MIG/MAG |
| Chladenie: | plynom (vzduchom) |
| Označenie horáka (typ): | M36 |
| Držadlo (rukoväť): | veľkosť 2 |
| Zaťažovateľ 60 % pracovného cyklu: | 320 A - CO2 ; 270 A - MIX M21 |
| Priemer drôtu: | 0,8 – 1,6 mm |
| Koncovka horáka: | EURO koncovka |
| Ovládanie horáka: | Powermaster - s digitálnym displejom |
| Dĺžka horáka: | 5 m |
| Použitie horáka: | MIG/MAG |
| Chladenie: | plynom (vzduchom) |
| Označenie horáka (typ): | M36 |
| Držadlo (rukoväť): | veľkosť 2 |
| Zaťažovateľ 60 % pracovného cyklu: | 320 A - CO2 ; 270 A - MIX M21 |
| Priemer drôtu: | 0,8 – 1,6 mm |
| Koncovka horáka: | EURO koncovka |
| Ovládanie horáka: | Powermaster - s digitálnym displejom |
| Dĺžka horáka: | 5 m |