Plynom chladený horák ML 2500 na zváranie CO2 - MIG/MAG pri max. prúde 230 A (CO2) a 200 A (zmesný plyn M21), zaťažovateľ pri 60 % pracovného cyklu. Použitie zváracieho drôtu s priemerom 0,8 – 1,2 mm. Dĺžka horáka 4 metre.
| Obj. číslo | 503.2500.4 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 503.2500.4 |
| Splátky už od | |
Plynom chladený horák ML 2500 na zváranie CO2 - MIG/MAG pri max. prúde 230 A (CO2) a 200 A (zmesný plyn M21), zaťažovateľ pri 60 % pracovného cyklu. Použitie zváracieho drôtu s priemerom 0,8 – 1,2 mm. Dĺžka horáka 4 metre.
Podrobnejšie informácie nájdete v technickom liste horáka.
| Použitie horáka: | MIG/MAG |
| Chladenie: | plynom (vzduchom) |
| Označenie horáka (typ): | M25 |
| Zaťažovateľ 60 % pracovného cyklu: | 230 A - CO2; 200 A - MIX M21 |
| Priemer drôtu: | 0,8 – 1,2 mm |
| Koncovka horáka: | EURO koncovka |
| Ovládanie horáka: | klasické tlačidlo |
| Dĺžka horáka: | 4 m |
| Pre invertor/stroj: | Lorch M 222 / Lorch M 242 / Lorch M 304 / Lorch séria M-Pro |
| Použitie horáka: | MIG/MAG |
| Chladenie: | plynom (vzduchom) |
| Označenie horáka (typ): | M25 |
| Zaťažovateľ 60 % pracovného cyklu: | 230 A - CO2; 200 A - MIX M21 |
| Priemer drôtu: | 0,8 – 1,2 mm |
| Koncovka horáka: | EURO koncovka |
| Ovládanie horáka: | klasické tlačidlo |
| Dĺžka horáka: | 4 m |
| Pre invertor/stroj: | Lorch M 222 / Lorch M 242 / Lorch M 304 / Lorch séria M-Pro |