Kvapalinou chladený horák MB GRIP 501 D na zváranie metódou MIG/MAG pri max. prúde 500 A (CO2) a 450 A (zmesný plyn M21), zaťažovateľ 100 %. S horákom je možné použiť zvárací drôt s priemerom 1,0 – 1,6 mm. Dĺžka horáka 4 metre.
| Obj. číslo | 034.0493 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 15.1.2026
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 446,78 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 30%
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 034.0493 |
| Splátky už od | |
Kvapalinou chladený horák MB GRIP 501 D na zváranie metódou MIG/MAG pri max. prúde 500 A (CO2) a 450 A (zmesný plyn M21), zaťažovateľ 100 %. S horákom je možné použiť zvárací drôt s priemerom 1,0 – 1,6 mm. Dĺžka horáka 4 metre.
Horák s GRIPovou rukoväťou vám zaručuje presnú a pohodlnú prácu.
| Použitie horáka: | MIG/MAG |
| Chladenie: | kvapalinou (vodné) |
| Označenie horáka (typ): | M501 |
| Držadlo (rukoväť): | GRIP |
| Zaťažovateľ 100 % pracovného cyklu: | 500 A CO2; 450 A zmesný plyn |
| Priemer drôtu: | 1,0 – 1,6 mm |
| Koncovka horáka: | EURO koncovka |
| Dĺžka horáka: | 4 m |
| Použitie horáka: | MIG/MAG |
| Chladenie: | kvapalinou (vodné) |
| Označenie horáka (typ): | M501 |
| Držadlo (rukoväť): | GRIP |
| Zaťažovateľ 100 % pracovného cyklu: | 500 A CO2; 450 A zmesný plyn |
| Priemer drôtu: | 1,0 – 1,6 mm |
| Koncovka horáka: | EURO koncovka |
| Dĺžka horáka: | 4 m |