Valcová fréza s čelným ozubením z tvrdokovu HF 100 B Klingspor pre opracovanie slepých otvorov a čelných plôch na vnútorných obrysoch. Fréza na oceľ, neželezné kovy, liatinu, tepelne odolné materiály, plasty.
| Obj. číslo | 295483 |
| Obj. číslo | 295483 |
Valcová fréza s čelným ozubením z tvrdokovu HF 100 B Klingspor pre opracovanie slepých otvorov a čelných plôch na vnútorných obrysoch. Fréza na oceľ, neželezné kovy, liatinu, tepelne odolné materiály, plasty.
| Priemer hlavy: | 3 mm |
| Priemer upínacej stopky - drieku: | 3 mm |
| Celková dĺžka: | 38 mm |
| Výška: | 14 mm |
| Použitie: | nerez / liatina / neželezné kovy / hliník / plast / tvrdená oceľ / netvrdená oceľ / konštrukčná oceľ / vysoko tepelne odolné materiály |
| Typ: | valcová |
| Tvar: | B (ZYA) |
| Druh ozubenia: | krížové (DOUBLE CUT) |
| Max. otáčky: | 100 000 ot/min |
| Priemer hlavy: | 3 mm |
| Priemer upínacej stopky - drieku: | 3 mm |
| Celková dĺžka: | 38 mm |
| Výška: | 14 mm |
| Použitie: | nerez / liatina / neželezné kovy / hliník / plast / tvrdená oceľ / netvrdená oceľ / konštrukčná oceľ / vysoko tepelne odolné materiály |
| Typ: | valcová |
| Tvar: | B (ZYA) |
| Druh ozubenia: | krížové (DOUBLE CUT) |
| Max. otáčky: | 100 000 ot/min |