Valcová fréza bez čelného ozubenia z tvrdokovu HF 100 A Klingspor pre univerzálne použitie, obzvlášť vhodná na opracovanie plôch. Fréza na oceľ, neželezné kovy, liatinu, tepelne odolné materiály, plasty.
| Obj. číslo | 295482 |
| Obj. číslo | 295482 |
Valcová fréza bez čelného ozubenia z tvrdokovu HF 100 A Klingspor pre univerzálne použitie, obzvlášť vhodná na opracovanie plôch. Fréza na oceľ, neželezné kovy, liatinu, tepelne odolné materiály, plasty.
| Priemer hlavy: | 3 mm |
| Priemer upínacej stopky - drieku: | 3 mm |
| Celková dĺžka: | 38 mm |
| Výška: | 14 mm |
| Použitie: | nerez / neželezné kovy / hliník / plast / tvrdená oceľ / netvrdená oceľ |
| Typ: | valcová |
| Tvar: | A (ZYA) |
| Druh ozubenia: | krížové (DOUBLE CUT) |
| Max. otáčky: | 100 000 ot/min |
| Priemer hlavy: | 3 mm |
| Priemer upínacej stopky - drieku: | 3 mm |
| Celková dĺžka: | 38 mm |
| Výška: | 14 mm |
| Použitie: | nerez / neželezné kovy / hliník / plast / tvrdená oceľ / netvrdená oceľ |
| Typ: | valcová |
| Tvar: | A (ZYA) |
| Druh ozubenia: | krížové (DOUBLE CUT) |
| Max. otáčky: | 100 000 ot/min |