Fíbrové disky CS 561 pre univerzálne použitie, na oceľ, neželezné kovy, nerez, plast, drevo. Poskytujú mimoriadne vysokú rýchlosť úberu a zároveň veľký úber. Extrémne výkonný, flexibilný, odolný kotúč.
| Obj. číslo | 25472 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 30.12.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 0,71 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 20%
| Obj. číslo | 25472 |
Fíbrové disky CS 561 pre univerzálne použitie, na oceľ, neželezné kovy, nerez, plast, drevo. Poskytujú mimoriadne vysokú rýchlosť úberu a zároveň veľký úber. Extrémne výkonný, flexibilný, odolný kotúč.
Pre dosiahnutie požadovaného výsledku je dôležitý aj správny výber podložky. Pre fíbrové disky CS 561 sú k dispozícii podložné taniere:
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez / kovy všeobecne / plasty / drevo / neželezné kovy |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 115 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Zrnitosť: | 80 |
| Max. otáčky: | 13300 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez / kovy všeobecne / plasty / drevo / neželezné kovy |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 115 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Zrnitosť: | 80 |
| Max. otáčky: | 13300 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |