Fíbrový kotúč na nerezovú oceľ. Vysoká agresivita brúsenia, samoostriaci efekt, dlhá životnosť, zvýšená stabilita pre náročné aplikácie.
| Obj. číslo | 316490 |
| Obj. číslo | 316490 |
Fíbrový kotúč na nerezovú oceľ. Vysoká agresivita brúsenia, samoostriaci efekt, dlhá životnosť, zvýšená stabilita pre náročné aplikácie.
Kotúč je testovaný podľa smerníc oSa a zaručuje dodržanie európskej bezpečnostnej normy EN 13743.
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez / neželezné kovy |
| Zloženie: | keramický korund |
| Priemer: | 115 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Zrnitosť: | 36 |
| Max. otáčky: | 13300 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez / neželezné kovy |
| Zloženie: | keramický korund |
| Priemer: | 115 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Zrnitosť: | 36 |
| Max. otáčky: | 13300 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |
Fíbrové kotúče na nerezovú oceľ FS 966 ACT Klingspor