Fíbrový kotúč na hrubé brúsenie ocele, nerezu a rôznych kovov. Vysoká agresivita brúsenia, vysoká rýchlosť úberu. Vynikajúci pomer cena - výkon.
| Obj. číslo | 6686 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie:
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 1,21 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 20%
| Obj. číslo | 6686 |
Fíbrový kotúč na hrubé brúsenie ocele, nerezu a rôznych kovov. Vysoká agresivita brúsenia, vysoká rýchlosť úberu. Vynikajúci pomer cena - výkon.
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez / kovy všeobecne |
| Zloženie: | zirkónkorund |
| Priemer: | 115 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Zrnitosť: | 36 |
| Max. otáčky: | 13300 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez / kovy všeobecne |
| Zloženie: | zirkónkorund |
| Priemer: | 115 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Zrnitosť: | 36 |
| Max. otáčky: | 13300 ot/min |
| Max. pracovná rýchlosť: | 80 m/s |