Univerzálna obalená zváracia elektróda na MMA zváranie nelegovaných ocelí, tenkých plechov, stehovanie a preklenovacie zvary.
| Obj. číslo | 4600202410 |
| Cena za kg | 12,82 € |
| Balenie | 2,1 kg |
| Obj. číslo | 4600202410 |
| Cena za kg | 12,82 € |
Univerzálna obalená zváracia elektróda na MMA zváranie nelegovaných ocelí, tenkých plechov, stehovanie a preklenovacie zvary.
Uvedená cena je za celé balenie. Elektródy predávame iba po celých baleniach, 1 balenie = 2,1 kg/220 kusov, 1 kartón = 6 x 2,1 kg = 12,6 kg.
| Použitie pre materiál: | oceľ / liatina |
| Typ zváracej elektródy: | rutil-celulózová |
| Druh prúdu: | jednosmerný (elektróda +/-) alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | 50 – 70 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,0 mm |
| Dĺžka: | 300 mm |
| Zváracie polohy: | všetky |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,08; Si = 0,30; Mn = 0,42 |
| Presušenie elektródy: | 100 – 120 °C/1 hodinu |
| Výťažnosť: | 93 % |
| Hmotnosť 1000 ks: | 9,5 kg |
| Hmotnosť krabice: | 2,1 kg |
| Počet v krabici: | 220 ks |
| Medza klzu Re: | 400 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 510 MPa |
| Ťažnosť A5: | 28 % |
| KV/T: | 70 J (0 °C) / 35 J (-20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 2560-A: E 38 0 RC 11 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.1: E 6013 |
| Aprobácie: | ABS / BV / CE / DB / TÜV / GL / LR / DNV / RS |
| Použitie pre materiál: | oceľ / liatina |
| Typ zváracej elektródy: | rutil-celulózová |
| Druh prúdu: | jednosmerný (elektróda +/-) alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | 50 – 70 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,0 mm |
| Dĺžka: | 300 mm |
| Zváracie polohy: | všetky |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,08; Si = 0,30; Mn = 0,42 |
| Presušenie elektródy: | 100 – 120 °C/1 hodinu |
| Výťažnosť: | 93 % |
| Hmotnosť 1000 ks: | 9,5 kg |
| Hmotnosť krabice: | 2,1 kg |
| Počet v krabici: | 220 ks |
| Medza klzu Re: | 400 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 510 MPa |
| Ťažnosť A5: | 28 % |
| KV/T: | 70 J (0 °C) / 35 J (-20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 2560-A: E 38 0 RC 11 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.1: E 6013 |
| Aprobácie: | ABS / BV / CE / DB / TÜV / GL / LR / DNV / RS |