Univerzálna obalená zváracia elektróda na MMA zváranie nelegovaných ocelí, tenkých plechov, stehovanie a preklenovacie zvary.
| Obj. číslo | 4600162110 |
| Cena za kg | 18,36 € |
| Balenie | 2 kg |
| Obj. číslo | 4600162110 |
| Cena za kg | 18,36 € |
Univerzálna obalená zváracia elektróda na MMA zváranie nelegovaných ocelí, tenkých plechov, stehovanie a preklenovacie zvary.
Uvedená cena je za celé balenie. Elektródy predávame iba po celých baleniach, 1 balenie = 2,0 kg/318 kusov, 1 kartón = 6 x 2,0 kg = 12 kg, 1 paleta = 924 kg.
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Typ zváracej elektródy: | rutil-celulózová |
| Druh prúdu: | jednosmerný (elektróda +/-) alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | 30 – 60 A |
| Priemer (hrúbka): | 1,6 mm |
| Dĺžka: | 300 mm |
| Zváracie polohy: | všetky |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,08; Si = 0,30; Mn = 0,42 |
| Presušenie elektródy: | 100 – 120 °C/1 hodinu |
| Napätie: | 26 V |
| Doba horenia: | 36 s |
| Hmotnosť 1000 ks: | 6,3 kg |
| Hmotnosť krabice: | 2 kg |
| Počet v krabici: | 318 ks |
| Podmienky: | ISO |
| Medza klzu Re: | 400 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 510 MPa |
| Ťažnosť A5: | 28 % |
| KV/T: | 70 J (0 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 2560-A: E 38 0 RC 11 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.1: E 6013 |
| Aprobácie: | ABS / BV / LR / DNV / VdTÜV / VdTÜV: 00632 / CE: EN 13479 / UKCA: EN 13479 / DB: 10.039.05 |
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Typ zváracej elektródy: | rutil-celulózová |
| Druh prúdu: | jednosmerný (elektróda +/-) alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | 30 – 60 A |
| Priemer (hrúbka): | 1,6 mm |
| Dĺžka: | 300 mm |
| Zváracie polohy: | všetky |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,08; Si = 0,30; Mn = 0,42 |
| Presušenie elektródy: | 100 – 120 °C/1 hodinu |
| Napätie: | 26 V |
| Doba horenia: | 36 s |
| Hmotnosť 1000 ks: | 6,3 kg |
| Hmotnosť krabice: | 2 kg |
| Počet v krabici: | 318 ks |
| Podmienky: | ISO |
| Medza klzu Re: | 400 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 510 MPa |
| Ťažnosť A5: | 28 % |
| KV/T: | 70 J (0 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 2560-A: E 38 0 RC 11 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.1: E 6013 |
| Aprobácie: | ABS / BV / LR / DNV / VdTÜV / VdTÜV: 00632 / CE: EN 13479 / UKCA: EN 13479 / DB: 10.039.05 |