Bázická elektróda legovaná chrómom na naváranie koľajníc, hriadeľov, valcov, výhybiek, pásov traktorov a všade tam, kde sa očakáva opotrebenie typu kov-kov. Tiež na zváranie kaliteľných ocelí.
| Obj. číslo | 8328504020 |
| Cena za kg | 21,22 € |
| Balenie | 5,8 kg |
| Obj. číslo | 8328504020 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 21,22 € |
Bázická elektróda legovaná chrómom na naváranie koľajníc, hriadeľov, valcov, výhybiek, pásov traktorov a všade tam, kde sa očakáva opotrebenie typu kov-kov. Tiež na zváranie kaliteľných ocelí.
Uvedená cena je za celé balenie. Elektródy predávame iba po celých baleniach. 1 balenie = 5,8 kg/cca 59 kusov.
Interpass: < 90 °C.
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný (elektróda +) alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | 190 – 260 A |
| Priemer (hrúbka): | 5,0 mm |
| Dĺžka: | 450 mm |
| Zváracie polohy: | všetky okrem zvislej nadol |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,1; Si = 0,7; Mn = 0,7; Cr = 3,2 |
| Presušenie elektródy: | 200 °C/2 hodiny |
| Napätie: | 23 V |
| Výťažnosť: | 110 % |
| Doba horenia: | 86 s |
| Podiel zvarového kovu: | 0,68 % |
| Počet ks/kg zvarového kovu: | 15 |
| Výkon navarenia: | 2,8 kg/h |
| Účinnosť: | 68 % |
| Hmotnosť 1000 ks: | 98,3 kg |
| Hmotnosť krabice: | 5,8 kg |
| Počet v krabici: | 59 ks |
| Štandardy EN ISO: | EN 14700: E Z Fe1 |
| Aprobácie: | DB: 82.039.07 |
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný (elektróda +) alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | 190 – 260 A |
| Priemer (hrúbka): | 5,0 mm |
| Dĺžka: | 450 mm |
| Zváracie polohy: | všetky okrem zvislej nadol |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,1; Si = 0,7; Mn = 0,7; Cr = 3,2 |
| Presušenie elektródy: | 200 °C/2 hodiny |
| Napätie: | 23 V |
| Výťažnosť: | 110 % |
| Doba horenia: | 86 s |
| Podiel zvarového kovu: | 0,68 % |
| Počet ks/kg zvarového kovu: | 15 |
| Výkon navarenia: | 2,8 kg/h |
| Účinnosť: | 68 % |
| Hmotnosť 1000 ks: | 98,3 kg |
| Hmotnosť krabice: | 5,8 kg |
| Počet v krabici: | 59 ks |
| Štandardy EN ISO: | EN 14700: E Z Fe1 |
| Aprobácie: | DB: 82.039.07 |