Bázická elektróda legovaná chrómom na naváranie koľajníc, hriadeľov, valcov, výhybiek, pásov traktorov a všade tam, kde sa očakáva opotrebenie typu kov-kov. Tiež na zváranie kaliteľných ocelí.
| Obj. číslo | 8328404020 |
| Cena za kg | 24,72 € |
| Balenie | 5,7 kg |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 8328404020 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 24,72 € |
Bázická elektróda legovaná chrómom na naváranie koľajníc, hriadeľov, valcov, výhybiek, pásov traktorov a všade tam, kde sa očakáva opotrebenie typu kov-kov. Tiež na zváranie kaliteľných ocelí.
Uvedená cena je za celé balenie. Elektródy predávame iba po celých baleniach. 1 balenie = 5,7 kg/85 kusov.
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný (elektróda +) alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | 140 – 190 A |
| Priemer (hrúbka): | 4,0 mm |
| Dĺžka: | 450 mm |
| Zváracie polohy: | všetky okrem zvislej nadol |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,1; Si = 0,7; Mn = 0,7; Cr = 3,2 |
| Presušenie elektródy: | 200 °C/2 hodiny |
| Napätie: | 22 V |
| Výťažnosť: | 110 % |
| Doba horenia: | 92 s |
| Podiel zvarového kovu: | 0,66 % |
| Počet ks/kg zvarového kovu: | 23 |
| Výkon navarenia: | 1,7 kg/h |
| Účinnosť: | 66 % |
| Hmotnosť 1000 ks: | 67,1 kg |
| Hmotnosť krabice: | 5,7 kg |
| Počet v krabici: | 85 ks |
| Štandardy EN ISO: | EN 14700: E Z Fe1 |
| Aprobácie: | DB: 82.039.07 (DB: 82.039.07) |
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný (elektróda +) alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | 140 – 190 A |
| Priemer (hrúbka): | 4,0 mm |
| Dĺžka: | 450 mm |
| Zváracie polohy: | všetky okrem zvislej nadol |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,1; Si = 0,7; Mn = 0,7; Cr = 3,2 |
| Presušenie elektródy: | 200 °C/2 hodiny |
| Napätie: | 22 V |
| Výťažnosť: | 110 % |
| Doba horenia: | 92 s |
| Podiel zvarového kovu: | 0,66 % |
| Počet ks/kg zvarového kovu: | 23 |
| Výkon navarenia: | 1,7 kg/h |
| Účinnosť: | 66 % |
| Hmotnosť 1000 ks: | 67,1 kg |
| Hmotnosť krabice: | 5,7 kg |
| Počet v krabici: | 85 ks |
| Štandardy EN ISO: | EN 14700: E Z Fe1 |
| Aprobácie: | DB: 82.039.07 (DB: 82.039.07) |