Univerzálna nízkovodíková elektróda na zváranie nelegovaných a jemnozrnných ocelí. Umožňuje zváranie vo všetkých polohách a mimoriadne dobrú zvariteľnosť v polohe zdola nahor. Stabilný oblúk, minimálne riziko praskania.
| Obj. číslo | 4800202010 |
| Cena za kg | 11,93 € |
| Balenie | 1,7 kg |
| Obj. číslo | 4800202010 |
| Cena za kg | 11,93 € |
Univerzálna nízkovodíková elektróda na zváranie nelegovaných a jemnozrnných ocelí. Umožňuje zváranie vo všetkých polohách a mimoriadne dobrú zvariteľnosť v polohe zdola nahor. Stabilný oblúk, minimálne riziko praskania.
Uvedená cena je za celé balenie. Elektródy predávame iba po celých baleniach. 1 krabička = 1,7 kg/131 kusov, 1 kartón = 6 x 1,7 kg = 10,20 kg, 1 paleta = 785,40 kg.
Testované podľa NACE TM0177 a TM0284. Difúzny vodík testovaný v rôznych podmienkach vykazuje hodnoty pod 3 ml/100 g.
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný (elektróda +/-) |
| Zvárací prúd: | 55 – 80 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,0 mm |
| Dĺžka: | 300 mm |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PE - vodorovná nad hlavou / PF - zvislá do hora |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,06; Si = 0,5; Mn = 1,1 |
| Obsah difúzního vodíku (HDM) [ml/100 g]: | < 4,0 ml/100 g (< 3 pre väčšinu šarží) |
| Napätie: | 22 V |
| Doba horenia: | 45 s |
| Účinnosť: | 65 % |
| Počet elektród/zvarový kov: | 125 |
| Hmotnosť 1000 ks: | 13 kg |
| Hmotnosť krabice: | 1,7 kg |
| Počet v krabici: | 131 ks |
| Podmienky: | ISO |
| Medza klzu Re: | 475 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 565 MPa |
| Ťažnosť A5: | 29 % |
| KV/T: | 130 J (-30 °C) / 115 J (-40 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 2560-A : E 42 4 B 42 H5 |
| AWS (American Welding Society): | A5.1: E7018 H4 R |
| Aprobácie: | ABS: 3Y H5 / BV 3Y H5 / DB: 10.039.12 / DNV-GL 3 YH5 / LR 3Y H5 / PRS 3Y H5 / RINA 3Y H5 / VdTÜV: 00690 / UKCA: EN 13479 |
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný (elektróda +/-) |
| Zvárací prúd: | 55 – 80 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,0 mm |
| Dĺžka: | 300 mm |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PE - vodorovná nad hlavou / PF - zvislá do hora |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,06; Si = 0,5; Mn = 1,1 |
| Obsah difúzního vodíku (HDM) [ml/100 g]: | < 4,0 ml/100 g (< 3 pre väčšinu šarží) |
| Napätie: | 22 V |
| Doba horenia: | 45 s |
| Účinnosť: | 65 % |
| Počet elektród/zvarový kov: | 125 |
| Hmotnosť 1000 ks: | 13 kg |
| Hmotnosť krabice: | 1,7 kg |
| Počet v krabici: | 131 ks |
| Podmienky: | ISO |
| Medza klzu Re: | 475 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 565 MPa |
| Ťažnosť A5: | 29 % |
| KV/T: | 130 J (-30 °C) / 115 J (-40 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 2560-A : E 42 4 B 42 H5 |
| AWS (American Welding Society): | A5.1: E7018 H4 R |
| Aprobácie: | ABS: 3Y H5 / BV 3Y H5 / DB: 10.039.12 / DNV-GL 3 YH5 / LR 3Y H5 / PRS 3Y H5 / RINA 3Y H5 / VdTÜV: 00690 / UKCA: EN 13479 |