Univerzálna nízkovodíková elektróda na zváranie nelegovaných a jemnozrnných ocelí. Umožňuje zváranie vo všetkých polohách a mimoriadne dobrú zvariteľnosť v polohe zdola nahor. Stabilný oblúk, minimálne riziko praskania.
| Obj. číslo | 48002530GO |
| Cena za kg | 14,61 € |
| Balenie | 1,7 kg |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 48002530GO |
| Cena za kg | 14,61 € |
Univerzálna nízkovodíková elektróda na zváranie nelegovaných a jemnozrnných ocelí. Umožňuje zváranie vo všetkých polohách a mimoriadne dobrú zvariteľnosť v polohe zdola nahor. Stabilný oblúk, minimálne riziko praskania.
Uvedená cena je za celé balenie. Elektródy predávame iba po celých baleniach, 1 balenie = 1,7 kg/68 kusov, 1 kartón = 6 x 1,7 kg = 10,20 kg.
Testované podľa NACE TM0177 a TM0284. Difúzny vodík testovaný v rôznych podmienkach vykazuje hodnoty pod 3 ml/100 g.
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=(+)) |
| Zvárací prúd: | 80 – 110 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,5 mm |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Zváracie polohy: | všetky okrem zvislej nadol |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,06; Si = 0,50; Mn = 1,20 |
| Obsah difúzního vodíku (HDM) [ml/100 g]: | < 4,0 ml/100 g (< 3 pre väčšinu šarží) |
| Výťažnosť: | 130 % |
| Hmotnosť krabice: | 1,7 kg |
| Počet v krabici: | 68 ks |
| Podmienky: | ISO |
| Medza klzu Re: | 475 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 565 MPa |
| Ťažnosť A5: | 29 % |
| KV/T: | 130 J (-30 °C) / 115 J (-40 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 2560-A : E 42 4 B 42 H5 |
| AWS (American Welding Society): | A5.1: E7018 H4 R |
| Aprobácie: | ABS: 3Y H5 / BV 3Y H5 / DB: 10.039.12 / DNV-GL 3 YH5 / LR 3Y H5 / PRS 3Y H5 / RINA 3Y H5 / VdTÜV: 00690 / UKCA: EN 13479 |
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=(+)) |
| Zvárací prúd: | 80 – 110 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,5 mm |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Zváracie polohy: | všetky okrem zvislej nadol |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,06; Si = 0,50; Mn = 1,20 |
| Obsah difúzního vodíku (HDM) [ml/100 g]: | < 4,0 ml/100 g (< 3 pre väčšinu šarží) |
| Výťažnosť: | 130 % |
| Hmotnosť krabice: | 1,7 kg |
| Počet v krabici: | 68 ks |
| Podmienky: | ISO |
| Medza klzu Re: | 475 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 565 MPa |
| Ťažnosť A5: | 29 % |
| KV/T: | 130 J (-30 °C) / 115 J (-40 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 2560-A : E 42 4 B 42 H5 |
| AWS (American Welding Society): | A5.1: E7018 H4 R |
| Aprobácie: | ABS: 3Y H5 / BV 3Y H5 / DB: 10.039.12 / DNV-GL 3 YH5 / LR 3Y H5 / PRS 3Y H5 / RINA 3Y H5 / VdTÜV: 00690 / UKCA: EN 13479 |