Obalená elektróda na zváranie nelegovaných ocelí a značne namáhaných súčastí ako sú potrubia energetických zariadení, tlakové nádoby...
| Obj. číslo | 5603202400 |
| Cena za kg | 9,61 € |
| Balenie | 3,5 kg |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 1.1.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 28,77 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 5%
| Obj. číslo | 5603202400 |
| Cena za kg | 9,61 € |
Obalená elektróda na zváranie nelegovaných ocelí a značne namáhaných súčastí ako sú potrubia energetických zariadení, tlakové nádoby...
Elektróda E-B 121 je určená na univerzálne použitie, na zváranie značne namáhaných súčastí, napríklad:
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=(+)) |
| Zvárací prúd: | 60 – 80 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,0 mm |
| Dĺžka: | 300 mm |
| Zváracie polohy: | všetky okrem zvislej nadol |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,05; Si = 0,40; Mn = 0,80 |
| Presušenie elektródy: | 300 – 350 °C/2 hodiny |
| Napätie: | 24 V |
| Výťažnosť: | 121 % |
| Doba horenia: | 50 s |
| Podiel zvarového kovu: | 0,6 % |
| Počet ks/kg zvarového kovu: | 132 |
| Výkon navarenia: | 0,55 kg/h |
| Hmotnosť krabice: | 3,5 kg |
| Počet v krabici: | 258 ks |
| Podmienky: | ISO |
| Stav: | TZ 0 - stav po zváraní |
| Medza klzu Re: | 420 MPa/20 °C; 300 MPa/425 °C |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 500 MPa |
| Ťažnosť A5: | 28 % |
| KV/T: | 150 J (-20 °C) / 100 J (-30 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 2560-A: E 38 3 B 4 2 H10 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.1: E 7018 |
| Aprobácie: | ABS / BV / CE / DB / TÜV / GL / LR |
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=(+)) |
| Zvárací prúd: | 60 – 80 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,0 mm |
| Dĺžka: | 300 mm |
| Zváracie polohy: | všetky okrem zvislej nadol |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,05; Si = 0,40; Mn = 0,80 |
| Presušenie elektródy: | 300 – 350 °C/2 hodiny |
| Napätie: | 24 V |
| Výťažnosť: | 121 % |
| Doba horenia: | 50 s |
| Podiel zvarového kovu: | 0,6 % |
| Počet ks/kg zvarového kovu: | 132 |
| Výkon navarenia: | 0,55 kg/h |
| Hmotnosť krabice: | 3,5 kg |
| Počet v krabici: | 258 ks |
| Podmienky: | ISO |
| Stav: | TZ 0 - stav po zváraní |
| Medza klzu Re: | 420 MPa/20 °C; 300 MPa/425 °C |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 500 MPa |
| Ťažnosť A5: | 28 % |
| KV/T: | 150 J (-20 °C) / 100 J (-30 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 2560-A: E 38 3 B 4 2 H10 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.1: E 7018 |
| Aprobácie: | ABS / BV / CE / DB / TÜV / GL / LR |