Obalená elektróda na zváranie nelegovaných ocelí a značne namáhaných súčastí ako sú potrubia energetických zariadení, tlakové nádoby...
| Obj. číslo | 5603253400 |
| Cena za kg | 8,21 € |
| Balenie | 4,3 kg |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 1.1.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 31,91 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 10%
| Obj. číslo | 5603253400 |
| Cena za kg | 8,21 € |
Obalená elektróda na zváranie nelegovaných ocelí a značne namáhaných súčastí ako sú potrubia energetických zariadení, tlakové nádoby...
Uvedená cena je za celé balenie. Elektródy predávame iba po celých baleniach. 1 balenie = 4,3 kg/171 kusov, 1 kartón = 3 x 4,3 kg = 12,9 kg.
Elektróda E-B 121 je určená na univerzálne použitie, na zváranie značne namáhaných súčastí, napríklad:
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=(+)) |
| Zvárací prúd: | 70 – 110 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,5 mm |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Zváracie polohy: | všetky okrem zvislej nadol |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,05; Si = 0,40; Mn = 0,80 |
| Presušenie elektródy: | 300 – 350 °C/2 hodiny |
| Výťažnosť: | 115 % |
| Hmotnosť krabice: | 4,3 kg |
| Počet v krabici: | 171 ks |
| Podmienky: | ISO |
| Stav: | TZ 0 - stav po zváraní |
| Medza klzu Re: | 420 MPa/20 °C; 300 MPa/425 °C |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 500 MPa |
| Ťažnosť A5: | 28 % |
| KV/T: | 150 J (-20 °C) / 100 J (-30 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 2560-A: E 38 3 B 4 2 H10 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.1: E 7018 |
| Aprobácie: | ABS / BV / CE / DB / TÜV / GL / LR |
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=(+)) |
| Zvárací prúd: | 70 – 110 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,5 mm |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Zváracie polohy: | všetky okrem zvislej nadol |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,05; Si = 0,40; Mn = 0,80 |
| Presušenie elektródy: | 300 – 350 °C/2 hodiny |
| Výťažnosť: | 115 % |
| Hmotnosť krabice: | 4,3 kg |
| Počet v krabici: | 171 ks |
| Podmienky: | ISO |
| Stav: | TZ 0 - stav po zváraní |
| Medza klzu Re: | 420 MPa/20 °C; 300 MPa/425 °C |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 500 MPa |
| Ťažnosť A5: | 28 % |
| KV/T: | 150 J (-20 °C) / 100 J (-30 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 2560-A: E 38 3 B 4 2 H10 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.1: E 7018 |
| Aprobácie: | ABS / BV / CE / DB / TÜV / GL / LR |