Invertor pro svařování TIG ve verzi DC s ovládacím panelem BasicPlus. Kompaktní svářečka, nízká hmotnost 16,3 kg, vysoce kvalitní High-End technika, databáze SmartBase pro regulaci parametrů pro optimální svařovací oblouk.
| Obj. číslo | 251.5300.0 |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 251.5300.0 |
Invertor pro svařování TIG ve verzi DC s ovládacím panelem BasicPlus. Kompaktní svářečka, nízká hmotnost 16,3 kg, vysoce kvalitní High-End technika, databáze SmartBase pro regulaci parametrů pro optimální svařovací oblouk.
Svařovací stroje LORCH série T jsou mobilní zdroje určené pro dílny i výrobní závody. Mohou být vybaveny volitelným vodním chlazením (WUK7) a vozíkem Maxi-trolley. I příležitostní svářeči s nimi dosáhnou překvapivě dobrých výsledků.
Svářečka Lorch TIG T 300 DC disponuje ovládacím panelem BasicPlus s jednoduchým operačním konceptem „3 kroky a svařuj“:
Součástí balení je kromě svářečky také síťový kabel a plynová hadička.
| Použití: | profesionál |
| Ovládací panel: | Basic Plus |
| Výkon: | průmyslová zátěž nad 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / nerez |
| Metoda svařování: | MMA / TIG DC / TIG HF (vysokofrekvenční zapalování) |
| Síťové napětí: | 3~400 V |
| Povolená tolerance sítě: | ±15 % |
| Rozsah svařovacího proudu: | TIG: 5–300 A, MMA: 10–200 A |
| Rozsah napětí: | TIG: 10,2–22; MMA: 20,4–28 V |
| Napětí na prázdno: | 66–73 V |
| Jištění: | 16 A pomalé |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | TIG DC: 200 A; MMA: 170 |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | TIG DC: 250 A; MMA: 200 |
| Krytí: | IP 23S |
| Síťová zástrčka: | CEE 16 |
| Třída izolace: | F |
| Rozměry: | 480 × 185 × 326 mm |
| Hmotnost: | 16,3 kg |
| Průměr elektrody: | 1,5–5 mm |
| Barva: | červená |
| Použití: | profesionál |
| Ovládací panel: | Basic Plus |
| Výkon: | průmyslová zátěž nad 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / nerez |
| Metoda svařování: | MMA / TIG DC / TIG HF (vysokofrekvenční zapalování) |
| Síťové napětí: | 3~400 V |
| Povolená tolerance sítě: | ±15 % |
| Rozsah svařovacího proudu: | TIG: 5–300 A, MMA: 10–200 A |
| Rozsah napětí: | TIG: 10,2–22; MMA: 20,4–28 V |
| Napětí na prázdno: | 66–73 V |
| Jištění: | 16 A pomalé |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | TIG DC: 200 A; MMA: 170 |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | TIG DC: 250 A; MMA: 200 |
| Krytí: | IP 23S |
| Síťová zástrčka: | CEE 16 |
| Třída izolace: | F |
| Rozměry: | 480 × 185 × 326 mm |
| Hmotnost: | 16,3 kg |
| Průměr elektrody: | 1,5–5 mm |
| Barva: | červená |