Obalená elektroda pro běžné ruční svařování konstrukční oceli a lité oceli se zvýšenou odolností, zejména v lodním průmyslu, při stavbě strojů, vozového parku. Doporučuje se pro svařování silně dynamicky zatížených konstrukcí.
| Obj. číslo | 0630701825 |
| Cena za kg | 80,00 Kč |
| Balenie | 2,5 kg |
| Obj. číslo | 0630701825 |
| Cena za kg | 80,00 Kč |
Obalená elektroda pro běžné ruční svařování konstrukční oceli a lité oceli se zvýšenou odolností, zejména v lodním průmyslu, při stavbě strojů, vozového parku. Doporučuje se pro svařování silně dynamicky zatížených konstrukcí.
Uvedená cena je za celé balení = 2,5 kg, 1 karton = 8 x 2,5 kg = 20 kg.
| Použití pro materiál: | ocel |
| Typ svařovací elektrody: | bázická |
| Druh proudu: | stejnosměrný nebo střídavý |
| Průměr (tloušťka): | 2,5 mm |
| Délka: | 300 mm |
| Svařovací polohy: | PA - poloha vodorovná shora / PB - poloha vodorovná šikmo shora / PC - poloha vodorovná / PE - poloha vodorovná nad hlavou |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C = 0,08; Si = 0,60; Mn = 1,00 |
| Hmotnost krabice: | 2,5 kg |
| Barva: | oranžová |
| Mez kluzu Re: | > 440 N/mm2 |
| Pevnost v tahu Rm: | 510–610 N/mm2 |
| Tažnost A5: | > 24 % |
| KV/T: | > 47 J (-40 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN 2560-A-E: E 42 4 B 42 H5 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.1: E 7018 |
| Schválení/Certifikace: | ABS / BV / CE / DNV-GL |
| Použití pro materiál: | ocel |
| Typ svařovací elektrody: | bázická |
| Druh proudu: | stejnosměrný nebo střídavý |
| Průměr (tloušťka): | 2,5 mm |
| Délka: | 300 mm |
| Svařovací polohy: | PA - poloha vodorovná shora / PB - poloha vodorovná šikmo shora / PC - poloha vodorovná / PE - poloha vodorovná nad hlavou |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C = 0,08; Si = 0,60; Mn = 1,00 |
| Hmotnost krabice: | 2,5 kg |
| Barva: | oranžová |
| Mez kluzu Re: | > 440 N/mm2 |
| Pevnost v tahu Rm: | 510–610 N/mm2 |
| Tažnost A5: | > 24 % |
| KV/T: | > 47 J (-40 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN 2560-A-E: E 42 4 B 42 H5 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.1: E 7018 |
| Schválení/Certifikace: | ABS / BV / CE / DNV-GL |