Invertor pro svařování TIG ve verzi DC s ovládacím panelem ControlPro. Kompaktní svářečka, nízká hmotnost 12,3 kg, vysoce kvalitní High-End technika, databáze SmartBase pro regulaci parametrů pro optimální svařovací oblouk.
| Obj. číslo | 251.5220.1 |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 251.5220.1 |
Invertor pro svařování TIG ve verzi DC s ovládacím panelem ControlPro. Kompaktní svářečka, nízká hmotnost 12,3 kg, vysoce kvalitní High-End technika, databáze SmartBase pro regulaci parametrů pro optimální svařovací oblouk.
Svařovací stroje LORCH série T jsou mobilní zdroje určené pro dílny i výrobní závody. Mohou být vybaveny volitelným vodním chlazením (WUK7) a vozíkem Maxi-trolley. I příležitostní svářeči s nimi dosáhnou překvapivě dobrých výsledků.
Svářečka Lorch TIG T 220 DC ControlPro disponuje ovládacím panelem ControlPro s jednoduchým operačním konceptem „3 kroky a svařuj“:

| Použití: | profesionál |
| Ovládací panel: | Control Pro |
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / nerez |
| Metoda svařování: | MMA / TIG DC |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V +/-15 % |
| Rozsah svařovacího proudu: | TIG: 3 – 220 A, MMA: 10 – 180 A |
| Jištění: | 16 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | TIG DC: 160 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | TIG DC: 180 A |
| Krytí: | IP 23S |
| Síťová zástrčka: | Schuko |
| Třída izolace: | F |
| Rozměry: | 483 × 185 × 326 mm |
| Hmotnost: | 12,3 kg |
| Priemer volfrámovej elektródy: | 1,0 – 3,2 mm |
| Průměr elektrody: | 1,5–4,0 mm |
| Barva: | červená |
| Použití: | profesionál |
| Ovládací panel: | Control Pro |
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / nerez |
| Metoda svařování: | MMA / TIG DC |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V +/-15 % |
| Rozsah svařovacího proudu: | TIG: 3 – 220 A, MMA: 10 – 180 A |
| Jištění: | 16 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | TIG DC: 160 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | TIG DC: 180 A |
| Krytí: | IP 23S |
| Síťová zástrčka: | Schuko |
| Třída izolace: | F |
| Rozměry: | 483 × 185 × 326 mm |
| Hmotnost: | 12,3 kg |
| Priemer volfrámovej elektródy: | 1,0 – 3,2 mm |
| Průměr elektrody: | 1,5–4,0 mm |
| Barva: | červená |