TIG svářečka LORCH T 180 ve verzi DC určená pro svařování nerezu a oceli s ovládacím panelem BasicPlus představuje kompaktní svářečku s dobrou ergonomií a velmi nízkou hmotností už od 12 kg. Napájení z jednofázové sítě 230 V.
| Obj. číslo | setT180DC |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 11.2.2026
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 78 046 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 20%
| Obj. číslo | setT180DC |
TIG svářečka LORCH T 180 ve verzi DC určená pro svařování nerezu a oceli s ovládacím panelem BasicPlus představuje kompaktní svářečku s dobrou ergonomií a velmi nízkou hmotností už od 12 kg. Napájení z jednofázové sítě 230 V.
Svařovací set kromě svářečky LORCH MicorStick 180 BasicPlus obsahuje:
Každá svářečka Série T je vybavená vysoce kvalitní High-End technikou a také databází SmartBase, která reguluje parametry pro optimální svařovací oblouk. I příležitostní svářeči s nimi dokážou dosáhnout překvapivě dobrých výsledků. Svářečka disponuje jednoduchým ovládáním, ale zároveň má plně variabilní nastavení parametrů.
Svářečky jsou vybavené také funkcí ITC Inside. Je tedy možné pracovat s běžnými standardními hořáky nebo s novými TIG hořáky Powermaster s dálkovým ovládáním a zobrazením přímo na hořáku. Svařovací stroje LORCH série T se vyznačují hlavně jako transportovatelné mobilní zdroje, určené pro dílny ale také výrobní závody. Jsou vybavené volitelným vodním chlazením a vozíkem Maxi-trolley.
Svářečka Lorch TIG T 180 DC disponuje ovládacím panelem BasicPlus s jednoduchým operačním konceptem „3 kroky a svařuj“:
| Použití: | profesionál |
| Ovládací panel: | Basic Plus |
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / nerez |
| Oblouk: | pulsní (u metody TIG) |
| Chlazení: | vodní (volitelné) |
| Metoda svařování: | MMA / TIG DC / TIG Lift Arc (LiftTIG) / TIG HF (vysokofrekvenční zapalování) |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V +/-15 % |
| Rozsah svařovacího proudu: | TIG: 3–180 A; MMA: 10–150 A |
| Svařovací proud TIG/pracovní cyklus: | max. proud/35 %, 150 A/60 %, 130 A/100 % A |
| Jištění: | 16 A |
| Rozměry: | 480 × 185 × 326 mm |
| Hmotnost: | 12,2 kg |
| Barva: | červená |
| Použití: | profesionál |
| Ovládací panel: | Basic Plus |
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / nerez |
| Oblouk: | pulsní (u metody TIG) |
| Chlazení: | vodní (volitelné) |
| Metoda svařování: | MMA / TIG DC / TIG Lift Arc (LiftTIG) / TIG HF (vysokofrekvenční zapalování) |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V +/-15 % |
| Rozsah svařovacího proudu: | TIG: 3–180 A; MMA: 10–150 A |
| Svařovací proud TIG/pracovní cyklus: | max. proud/35 %, 150 A/60 %, 130 A/100 % A |
| Jištění: | 16 A |
| Rozměry: | 480 × 185 × 326 mm |
| Hmotnost: | 12,2 kg |
| Barva: | červená |