Svařovací invertor pro svařování TIG ve verzi DC s ovládacím panelem BasicPlus. Kompaktní svářečka, nízká hmotnost 12,2 kg, vysoce kvalitní High-End technika, databáze SmartBase pro regulaci parametrů pro optimální svařovací oblouk.
| Obj. číslo | 251.5180.0 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 11.2.2026
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 68 171 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 15%
| Obj. číslo | 251.5180.0 |
Svařovací invertor pro svařování TIG ve verzi DC s ovládacím panelem BasicPlus. Kompaktní svářečka, nízká hmotnost 12,2 kg, vysoce kvalitní High-End technika, databáze SmartBase pro regulaci parametrů pro optimální svařovací oblouk.
Svařovací stroje LORCH série T jsou mobilní zdroje určené pro dílny i výrobní závody. Mohou být vybaveny volitelným vodním chlazením (WUK7) a vozíkem Maxi-trolley. I příležitostní svářeči s nimi dokáží dosáhnout překvapivě dobrých výsledků.
Svářečka Lorch TIG T 180 DC disponuje ovládacím panelem BasicPlus s jednoduchým operačním konceptem „3 kroky a svařuj“:
| Použití: | profesionál |
| Ovládací panel: | Basic Plus |
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / nerez |
| Oblouk: | pulsní (u metody TIG) |
| Chlazení: | vodní (volitelné) |
| Metoda svařování: | MMA / TIG DC / TIG Lift Arc (LiftTIG) / TIG HF (vysokofrekvenční zapalování) |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V +/-15 % |
| Rozsah svařovacího proudu: | TIG: 3–180 A; MMA: 10–150 A |
| Svařovací proud TIG/pracovní cyklus: | max. proud/35 %, 150 A/60 %, 130 A/100 % A |
| Jištění: | 16 A |
| Rozměry: | 480 × 185 × 326 mm |
| Hmotnost: | 12,2 kg |
| Barva: | červená + černá |
| Použití: | profesionál |
| Ovládací panel: | Basic Plus |
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / nerez |
| Oblouk: | pulsní (u metody TIG) |
| Chlazení: | vodní (volitelné) |
| Metoda svařování: | MMA / TIG DC / TIG Lift Arc (LiftTIG) / TIG HF (vysokofrekvenční zapalování) |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V +/-15 % |
| Rozsah svařovacího proudu: | TIG: 3–180 A; MMA: 10–150 A |
| Svařovací proud TIG/pracovní cyklus: | max. proud/35 %, 150 A/60 %, 130 A/100 % A |
| Jištění: | 16 A |
| Rozměry: | 480 × 185 × 326 mm |
| Hmotnost: | 12,2 kg |
| Barva: | červená + černá |