Invertor pro svařování TIG ve verzi DC s ovládacím panelem ControlPro. Kompaktní svářečka, nízká hmotnost 16,3 kg, vysoce kvalitní High-End technika, databáze SmartBase pro regulaci parametrů pro optimální svařovací oblouk.
| Obj. číslo | 251.5300.1 |
| Obj. číslo | 251.5300.1 |
Invertor pro svařování TIG ve verzi DC s ovládacím panelem ControlPro. Kompaktní svářečka, nízká hmotnost 16,3 kg, vysoce kvalitní High-End technika, databáze SmartBase pro regulaci parametrů pro optimální svařovací oblouk.
Svařovací stroje LORCH série T jsou mobilní zdroje určené pro dílny i výrobní závody. Mohou být vybaveny volitelným vodním chlazením (WUK7) a vozíkem Maxi-trolley. I příležitostní svářeči s nimi dosáhnou překvapivě dobrých výsledků.
Svářečka Lorch TIG T 300 DC ControlPro disponuje ovládacím panelem ControlPro s jednoduchým operačním konceptem „3 kroky a svařuj“:

| Použití: | profesionál |
| Ovládací panel: | Control Pro |
| Výkon: | průmyslová zátěž nad 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / měď / nikl / slitiny mědi / zliatiny niklu |
| Chlazení: | vodní (volitelné) |
| Metoda svařování: | MMA / TIG DC / TIG Lift Arc (LiftTIG) / TIG HF (vysokofrekvenční zapalování) |
| Síťové napětí: | 3 × 400 V/50–60 Hz |
| Povolená tolerance sítě: | ±15 % |
| Rozsah svařovacího proudu: | TIG: 5–300 A, MMA: 10–200 A |
| Rozsah napětí: | 10,2 – 22 V |
| Jištění: | 16 A |
| Max. efektivní proud I1eff: | 10,5 A |
| Proud I1max: | 17 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | TIG: 200 A; MMA: 170 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | TIG: 250 A; MMA: 200 A |
| Krytí: | IP 23S |
| Síťová zástrčka: | CEE 16 |
| Třída izolace: | F |
| Rozměry: | 427 × 185 × 326 mm |
| Hmotnost: | 16,3 kg |
| Barva: | červená + černá |
| Použití: | profesionál |
| Ovládací panel: | Control Pro |
| Výkon: | průmyslová zátěž nad 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / měď / nikl / slitiny mědi / zliatiny niklu |
| Chlazení: | vodní (volitelné) |
| Metoda svařování: | MMA / TIG DC / TIG Lift Arc (LiftTIG) / TIG HF (vysokofrekvenční zapalování) |
| Síťové napětí: | 3 × 400 V/50–60 Hz |
| Povolená tolerance sítě: | ±15 % |
| Rozsah svařovacího proudu: | TIG: 5–300 A, MMA: 10–200 A |
| Rozsah napětí: | 10,2 – 22 V |
| Jištění: | 16 A |
| Max. efektivní proud I1eff: | 10,5 A |
| Proud I1max: | 17 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | TIG: 200 A; MMA: 170 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | TIG: 250 A; MMA: 200 A |
| Krytí: | IP 23S |
| Síťová zástrčka: | CEE 16 |
| Třída izolace: | F |
| Rozměry: | 427 × 185 × 326 mm |
| Hmotnost: | 16,3 kg |
| Barva: | červená + černá |