Invertor pro svařování TIG ve verzi DC s ovládacím panelem ControlPro. Kompaktní svářečka, nízká hmotnost 14,3 kg, vysoce kvalitní High-End technika, databáze SmartBase pro regulaci parametrů pro optimální svařovací oblouk.
| Obj. číslo | 251.5250.1 |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 251.5250.1 |
Invertor pro svařování TIG ve verzi DC s ovládacím panelem ControlPro. Kompaktní svářečka, nízká hmotnost 14,3 kg, vysoce kvalitní High-End technika, databáze SmartBase pro regulaci parametrů pro optimální svařovací oblouk.
Svařovací stroje LORCH série T jsou mobilní zdroje určené pro dílny i výrobní závody. Mohou být vybaveny volitelným vodním chlazením (WUK7) a vozíkem Maxi-trolley. I příležitostní svářeči s nimi dosáhnou překvapivě dobrých výsledků.
Svářečka T 250 DC je určena pro svařování obalenou elektrodou MMA a metodou TIG stejnosměrným proudem DC:
Přístroj je určen pro živnostenské i pro průmyslové podmínky.
Svářečka Lorch TIG T 250 DC ControlPro disponuje ovládacím panelem ControlPro s jednoduchým operačním konceptem „3 kroky a svařuj“:

| Použití: | profesionál |
| Ovládací panel: | Control Pro |
| Výkon: | průmyslová zátěž nad 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / měď / nikl / slitiny mědi / zliatiny niklu |
| Oblouk: | pulsní |
| Chlazení: | vodní (volitelné) |
| Metoda svařování: | MMA / TIG DC / TIG Lift Arc (LiftTIG) / TIG HF (vysokofrekvenční zapalování) |
| Síťové napětí: | 3 × 400 V/50–60 Hz |
| Rozsah svařovacího proudu: | TIG: 5–250 A, MMA: 10–200 A |
| Jištění: | 16 A |
| Max. efektivní proud I1eff: | 9,0 A |
| Proud I1max: | 13,5 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | 175 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | 200 A |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | 35 % = 250 A |
| Krytí: | IP 23S |
| Nastavení svařovacího proudu: | plynulé |
| Síťová zástrčka: | CEE 16 |
| Třída izolace: | B |
| Ochranný plyn: | argón / hélium / argón + hélium |
| Rozměry: | 483 × 185 × 326 mm |
| Hmotnost: | 14,3 kg |
| Průměr elektrody: | 1,5–5 mm |
| Barva: | červená + černá |
| Použití: | profesionál |
| Ovládací panel: | Control Pro |
| Výkon: | průmyslová zátěž nad 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / měď / nikl / slitiny mědi / zliatiny niklu |
| Oblouk: | pulsní |
| Chlazení: | vodní (volitelné) |
| Metoda svařování: | MMA / TIG DC / TIG Lift Arc (LiftTIG) / TIG HF (vysokofrekvenční zapalování) |
| Síťové napětí: | 3 × 400 V/50–60 Hz |
| Rozsah svařovacího proudu: | TIG: 5–250 A, MMA: 10–200 A |
| Jištění: | 16 A |
| Max. efektivní proud I1eff: | 9,0 A |
| Proud I1max: | 13,5 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | 175 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | 200 A |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | 35 % = 250 A |
| Krytí: | IP 23S |
| Nastavení svařovacího proudu: | plynulé |
| Síťová zástrčka: | CEE 16 |
| Třída izolace: | B |
| Ochranný plyn: | argón / hélium / argón + hélium |
| Rozměry: | 483 × 185 × 326 mm |
| Hmotnost: | 14,3 kg |
| Průměr elektrody: | 1,5–5 mm |
| Barva: | červená + černá |