Čistiaci kotúč na nehrdzavejúcu oceľ, čistenie zvarov, odstraňovanie ohorenín, maliarskych náterov, hrdze, epoxidových a ochranných vrstiev PVC. Kotúč vyrobený z čistiacej tkaniny 3M™ CLEAN & STRIP.
| Obj. číslo | 9417671150 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 9417671150 |
Čistiaci kotúč na nehrdzavejúcu oceľ, čistenie zvarov, odstraňovanie ohorenín, maliarskych náterov, hrdze, epoxidových a ochranných vrstiev PVC. Kotúč vyrobený z čistiacej tkaniny 3M™ CLEAN & STRIP.
| Vhodné pre použitie: | nerez / farba / PVC |
| Priemer: | 115 mm |
| Hrúbka: | 13 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Zrnitosť: | Coarse (hrubá) |
| Typ kotúča: | T27 - vypuklý |
| Max. otáčky: | 7600 ot/min |
| Hmotnosť: | 0,05 kg |
| Vhodné pre použitie: | nerez / farba / PVC |
| Priemer: | 115 mm |
| Hrúbka: | 13 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Zrnitosť: | Coarse (hrubá) |
| Typ kotúča: | T27 - vypuklý |
| Max. otáčky: | 7600 ot/min |
| Hmotnosť: | 0,05 kg |