Chladiaca jednotka slúžia ako prídavné zariadenie k invertorom ALFIN 200 - 220 AC/DC, ALFIN 202T, ALFIN 300T pre chladenie kvapalinou chladených horákov.
| Obj. číslo | 5.0225 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 5.0225 |
| Splátky už od | |
Chladiaca jednotka slúžia ako prídavné zariadenie k invertorom ALFIN 200 - 220 AC/DC, ALFIN 202T, ALFIN 300T pre chladenie kvapalinou chladených horákov.
Chladenie slúži ako prídavné zariadenie k zváracích strojom a plazmovým rezacím strojom na chladenie kvapalinou chladených horákov, tiež na chladenie bodovačiek menších výkonov.
Stroj obsahuje tlakový spínač, ktorý je prepojený s riadiacim systémom invertorov ALFIN. Pri poklese tlaku chladiacej kvapaliny je na ovládacom paneli invertora signalizovaná porucha chladenia a stroj preruší zvárací proces, vďaka čomu zamedzí poškodeniu horáka vplyvom prehriatia. Táto funkcia je aktívna pri pripojení k invertorom ALFIN 220 AC/DC, ALFIN 202 T, ALFIN 250 T.
Produkt je vyrobený v súlade s normou EN 60974-2.
| Kapacita nádrže: | 4,0 l |
| Vstupné napätie U 1: | 230 V/1~50 |
| Vstupný prúd I 1max: | 1,3 A |
| Maximálny menovitý tlak: | 3,5 bar |
| Maximálny prietok: | Q = 8 l/min |
| Výkon chladenia: | (Q = 1 l/min) 0,50 kW |
| Stupeň ochrany: | IP 23S |
| Rozmery: | 246 × 525 × 290 mm |
| Hmotnosť: | 16,7 kg |
| Kapacita nádrže: | 4,0 l |
| Vstupné napätie U 1: | 230 V/1~50 |
| Vstupný prúd I 1max: | 1,3 A |
| Maximálny menovitý tlak: | 3,5 bar |
| Maximálny prietok: | Q = 8 l/min |
| Výkon chladenia: | (Q = 1 l/min) 0,50 kW |
| Stupeň ochrany: | IP 23S |
| Rozmery: | 246 × 525 × 290 mm |
| Hmotnosť: | 16,7 kg |