Multifunkčná profesionálna zváračka na zváranie MIG/MAG, MMA a TIG LA (Lift-Arc). Synergické programy, duálne pulzné funkcie, zmena polarity, veľký prehľadný LCD displej, intuitívne ovládanie, 4-kladkový posuv drôtu, osvetlenie vnútorného priestoru.
| Obj. číslo | 5.0335 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 8.1.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 1 225,50 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 8%
| Obj. číslo | 5.0335 |
| Splátky už od | |
Multifunkčná profesionálna zváračka na zváranie MIG/MAG, MMA a TIG LA (Lift-Arc). Synergické programy, duálne pulzné funkcie, zmena polarity, veľký prehľadný LCD displej, intuitívne ovládanie, 4-kladkový posuv drôtu, osvetlenie vnútorného priestoru.



| Sekundárne zváracie parametre | MIG/MAG zváracie parametre (default) | TIG zváracie parametre (default) | MMA zváracie parametre (default) |
|---|---|---|---|
| Dvojtakt/Štvortakt | 2T/4T/S2T/S4T (2T) | 2T/4T (2T) | |
| Dohorenie | 0 – 10 (2) | ||
| Počiatočná rýchlosť | 1 – 10 (2) | ||
| Predfuk | 0 – 2 s (0,1 s) | ||
| Dofuk | 0 – 5 s (0,5 s) | 0 – 20 s (3 s) | |
| Tlmivka | -10 – 10 (0) | ||
| Dobeh | 0 – 20 s (1 s) | ||
| Hot Start | 0 – 10 (5) | ||
| Hot Start Time | 0,1 – 0,5 s (0,1s) | ||
| Špičkový prúd | 10 – 200 A (25 A) | 10 – 200 A (80 A) | 10 – 200 A (20 A) |
| Základný prúd | 20 – 80 % (50 %) | 20 – 80 % (50 %) | |
| Stridavý prúd | 20 – 80 % (50 %) | 5 – 95 % (50 %) | 5 – 95 % (50 %) |
| Frekvencia | 0,5 – 5 Hz (1 Hz) | 0,5 – 999 Hz (1 Hz) | 0,5 – 100Hz (1 Hz) |
| Arc Force | 0 – 10 (5) |
| Použitie: | profesionál |
| Výkon: | malé zaťaženie do 220 A |
| Zváraný materiál: | oceľ / hliník |
| Priemer zváracieho drôtu: | 0,6 mm / 0,8 mm / 1,0 mm / 1,2 mm |
| Oblúk: | pulzný |
| Podávač drôtu: | štvorkladkový |
| Kladky: | 4 × 30/22 |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG / MMA / TIG Lift Arc (LiftTIG) |
| Sieťové napätie: | 1 × 230 V/50 – 60 Hz |
| Rozsah zváracieho prúdu: | MIG/MAG: 20 – 200 A, MMA: 10 – 200 A, TIG: 10 – 200 A |
| Napätie naprázdno U20: | 66 V |
| Istenie: | 16 @ A |
| Max. efektívny prúd I1eff: | MIG/MAG: 15,6 A; MMA: 15,8 A; TIG: 12,9 A |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | MIG/MAG: 130 A; MMA: 120 A; TIG: 130 A |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | MIG/MAG: 165 A; MMA: 150 A; TIG: 165 A |
| Zvárací prúd (DZ = x%) I2: | MIG/MAG 30 % = 200 A; MMA 25 % = 200 A; TIG 40 % = 200 A |
| Krytie: | IP 23S |
| Rýchlosť podávania drôtu: | 1,5 – 16,5 m/min |
| Trieda izolácie: | F |
| Rozmery: | 230 × 640 × 420 mm |
| Hmotnosť: | 18,4 kg |
| Hmotnosť cievky: | 5 kg |
| Priemer cievky: | 200 mm |
| Farba: | biela + čierna |
| Použitie: | profesionál |
| Výkon: | malé zaťaženie do 220 A |
| Zváraný materiál: | oceľ / hliník |
| Priemer zváracieho drôtu: | 0,6 mm / 0,8 mm / 1,0 mm / 1,2 mm |
| Oblúk: | pulzný |
| Podávač drôtu: | štvorkladkový |
| Kladky: | 4 × 30/22 |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG / MMA / TIG Lift Arc (LiftTIG) |
| Sieťové napätie: | 1 × 230 V/50 – 60 Hz |
| Rozsah zváracieho prúdu: | MIG/MAG: 20 – 200 A, MMA: 10 – 200 A, TIG: 10 – 200 A |
| Napätie naprázdno U20: | 66 V |
| Istenie: | 16 @ A |
| Max. efektívny prúd I1eff: | MIG/MAG: 15,6 A; MMA: 15,8 A; TIG: 12,9 A |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | MIG/MAG: 130 A; MMA: 120 A; TIG: 130 A |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | MIG/MAG: 165 A; MMA: 150 A; TIG: 165 A |
| Zvárací prúd (DZ = x%) I2: | MIG/MAG 30 % = 200 A; MMA 25 % = 200 A; TIG 40 % = 200 A |
| Krytie: | IP 23S |
| Rýchlosť podávania drôtu: | 1,5 – 16,5 m/min |
| Trieda izolácie: | F |
| Rozmery: | 230 × 640 × 420 mm |
| Hmotnosť: | 18,4 kg |
| Hmotnosť cievky: | 5 kg |
| Priemer cievky: | 200 mm |
| Farba: | biela + čierna |
Zváračka PERUN 200 SDpulse ALFA IN