Stredne hrubý, odolný kotúč Scotch-Brite™ Roloc™ na zahladzovanie a konečnú povrchovú úpravu. Agresívne brúsenie, rýchla výmena disku.
| Obj. číslo | 7000000755 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 1.1.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 3,56 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 30%
| Obj. číslo | 7000000755 |
Stredne hrubý, odolný kotúč Scotch-Brite™ Roloc™ na zahladzovanie a konečnú povrchovú úpravu. Agresívne brúsenie, rýchla výmena disku.
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez / hliník / kovy všeobecne / farba / lak |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 76,2 mm |
| Hrúbka: | 4,0 mm |
| Zrnitosť: | 180 |
| Max. otáčky: | 18000 ot/min |
| Typ pripojenia: | Roloc™ TR - plastový gombík |
| Vhodné pre použitie: | oceľ / nerez / hliník / kovy všeobecne / farba / lak |
| Zloženie: | oxid hlinitý (korund) |
| Priemer: | 76,2 mm |
| Hrúbka: | 4,0 mm |
| Zrnitosť: | 180 |
| Max. otáčky: | 18000 ot/min |
| Typ pripojenia: | Roloc™ TR - plastový gombík |
Všestranný 3M kotúč na úpravu povrchu Scotch-Brite™ Roloc™
Disky na úpravu povrchu Scotch-Brite™ - ukážka použitia
Použitie kotúčov 3M Scotch-Brite