Brúsne teliesko s valcovou stopkou na oceľ tiedy 11 (oceľ do 55 HRC, oceľoliatina). Pre vonkajšie a vnútorné brúsenie, ostrenie.
| Obj. číslo | 413364-52ZY |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 413364-52ZY |
Brúsne teliesko s valcovou stopkou na oceľ tiedy 11 (oceľ do 55 HRC, oceľoliatina). Pre vonkajšie a vnútorné brúsenie, ostrenie.
Zloženie: biely umelý korund s keramickým spojivom.
Štruktúra: otvorená.
Tvrdosť: stredná.
Rozmery:
D × T: 6 × 16 mm
S × L2: 3 × 40 mm

| Tvar: | 52ZY |
| Priemer brúsnej časti: | 6 mm |
| Dĺžka brúsnej časti: | 16 mm |
| Priemer stopky: | 3 mm |
| Dĺžka stopky: | 40 mm |
| Zrnitosť: | 80 |
| Brusivo: | umelý korund biely |
| Spojivo: | keramické |
| Obvodová rýchlosť: | 40 ms-1 |
| Tvar: | 52ZY |
| Priemer brúsnej časti: | 6 mm |
| Dĺžka brúsnej časti: | 16 mm |
| Priemer stopky: | 3 mm |
| Dĺžka stopky: | 40 mm |
| Zrnitosť: | 80 |
| Brusivo: | umelý korund biely |
| Spojivo: | keramické |
| Obvodová rýchlosť: | 40 ms-1 |