Brúsne teliesko s valcovou stopkou na oceľ tiedy 11 (oceľ do 55 HRC, oceľoliatina). Pre vonkajšie a vnútorné brúsenie, ostrenie.
| Obj. číslo | 413404-52ZY |
| Obj. číslo | 413404-52ZY |
Brúsne teliesko s valcovou stopkou na oceľ tiedy 11 (oceľ do 55 HRC, oceľoliatina). Pre vonkajšie a vnútorné brúsenie, ostrenie.
Zloženie: biely umelý korund s keramickým spojivom.
Štruktúra: otvorená.
Tvrdosť: stredná.
Rozmery:
D × T: 10 × 25 mm
S × L2: 6 × 40 mm

| Tvar: | 52ZY |
| Priemer brúsnej časti: | 10 mm |
| Dĺžka brúsnej časti: | 25 mm |
| Priemer stopky: | 6 mm |
| Dĺžka stopky: | 40 mm |
| Zrnitosť: | 60 |
| Brusivo: | umelý korund biely |
| Spojivo: | keramické |
| Obvodová rýchlosť: | 40 ms-1 |
| Tvar: | 52ZY |
| Priemer brúsnej časti: | 10 mm |
| Dĺžka brúsnej časti: | 25 mm |
| Priemer stopky: | 6 mm |
| Dĺžka stopky: | 40 mm |
| Zrnitosť: | 60 |
| Brusivo: | umelý korund biely |
| Spojivo: | keramické |
| Obvodová rýchlosť: | 40 ms-1 |