Oceľový vodiaci bowden čierny pre vedenie oceľového zváracieho drôtu cez plynom chladený MIG/MAG horák, s koncovkou, od Abicor Binzel.
Je určený pre drôt priemeru 0,8 - 1,0 mm a pre horáky dĺžky 4 m.
| Obj. číslo | 124.D007 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 15.1.2026
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 10,55 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 25%
| Obj. číslo | 124.D007 |
Oceľový vodiaci bowden čierny pre vedenie oceľového zváracieho drôtu cez plynom chladený MIG/MAG horák, s koncovkou, od Abicor Binzel.
Je určený pre drôt priemeru 0,8 - 1,0 mm a pre horáky dĺžky 4 m.
Dĺžka bowdenu je 4,4 m, hrúbka špirály 1,5 mm a vonkajší priemer je 3,6 mm.
Upozornenie: nie je vhodný na drôty z nehrdzavejúcej ocele a hliníkové drôty.
Pre zamedzenie ohnutiu ("zlomeniu") bowdenu je potrebné zvoliť správny typ bowdenu.
| Materiál: | oceľ |
| Farba: | čierna |
| Dĺžka bowdenu: | 4,4 m |
| Priemer drôtu: | 0,8 – 1,0 mm |
| Hrúbka špirály: | 1,5 mm |
| Vonkajší priemer: | 3,6 mm |
| Koncovka: | áno |
| Pre horáky: | ABIMIG 150 / ABIMIG 200 / ABIMIG 250 / ABIMIG 150 T / ABIMIG 200 T |
| Materiál: | oceľ |
| Farba: | čierna |
| Dĺžka bowdenu: | 4,4 m |
| Priemer drôtu: | 0,8 – 1,0 mm |
| Hrúbka špirály: | 1,5 mm |
| Vonkajší priemer: | 3,6 mm |
| Koncovka: | áno |
| Pre horáky: | ABIMIG 150 / ABIMIG 200 / ABIMIG 250 / ABIMIG 150 T / ABIMIG 200 T |