Oceľový vodiaci bowden hnedý pre vedenie oceľového zváracieho drôtu cez plynom chladený MIG/MAG horák, s koncovkou, od Abicor Binzel. Bowden je určený pre drôt priemeru 0,6 – 0,8 mm a horáky dĺžky 3 m.
| Obj. číslo | 124.D002 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 124.D002 |
Oceľový vodiaci bowden hnedý pre vedenie oceľového zváracieho drôtu cez plynom chladený MIG/MAG horák, s koncovkou, od Abicor Binzel. Bowden je určený pre drôt priemeru 0,6 – 0,8 mm a horáky dĺžky 3 m.
Dĺžka bowdenu je 3,4 m, hrúbka 1,3 mm a vonkajší priemer 3,6 mm.
Upozornenie: nie je vhodný na drôty z nehrdzavejúcej ocele a hliníkové drôty.
Pre zamedzenie ohnutiu ("zlomeniu") bowdenu je potrebné zvoliť správny typ bowdenu.
| Materiál: | oceľ |
| Farba: | hnedá |
| Dĺžka bowdenu: | 3,4 m |
| Priemer drôtu: | 0,6 – 0,8 mm |
| Hrúbka špirály: | 1,3 mm |
| Vonkajší priemer: | 3,6 mm |
| Koncovka: | áno |
| Pre horáky: | ABIMIG 150 / ABIMIG 200 / ABIMIG 150 T / ABIMIG 200 T |
| Materiál: | oceľ |
| Farba: | hnedá |
| Dĺžka bowdenu: | 3,4 m |
| Priemer drôtu: | 0,6 – 0,8 mm |
| Hrúbka špirály: | 1,3 mm |
| Vonkajší priemer: | 3,6 mm |
| Koncovka: | áno |
| Pre horáky: | ABIMIG 150 / ABIMIG 200 / ABIMIG 150 T / ABIMIG 200 T |