Elektróda na naváranie predmetov, ktoré sú vystavené nárazom, kov na kov a tlaku v prostrediach do 400 °C t.j. matrice, ozubené kolesá, rezné hrany a lisovacie nástroje.
| Obj. číslo | 8016324030 |
| Cena za kg | 17,92 € |
| Balenie | 6,5 kg |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 8016324030 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 17,92 € |
Elektróda na naváranie predmetov, ktoré sú vystavené nárazom, kov na kov a tlaku v prostrediach do 400 °C t.j. matrice, ozubené kolesá, rezné hrany a lisovacie nástroje.
Uvedená cena je za celé balenie. Elektródy predávame iba po celých baleniach. 1 balenie = 2,3 kg/cca 53 kusov.
Elektróda je určená pre naváranie funkčných plôch odolávajúcich opotrebeniu pri súčasnom namáhaní rázom a ťahom do teploty 400 °C, napr. lisovacie nástroje, zápustky, ozubené kolesá, ostria.
Návary možno použiť aj na sedlá a kužele uzatváracích a regulačných ventilov.
Zvárací prúd DC+.
Odporúčaný predohrev: 200 °C.
Tepelné spracovanie:
Náhrada za elektródy E-B 511 a OK 84.52.
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=(+)) |
| Zvárací prúd: | 90 – 110 A |
| Priemer (hrúbka): | 3,2 mm |
| Dĺžka: | 450 mm |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,2; Mn = 0,6; Si = 0,3; Cr = 12,7 |
| Výťažnosť: | 115 % |
| Doba horenia: | 80 s |
| Výkon navarenia: | 1,3 kg/h |
| Účinnosť: | 71 % |
| Hmotnosť krabice: | 2,3 kg (2,3) |
| Počet v krabici: | 53 ks (53) |
| Štandardy EN ISO: | EN 14700: E Z Fe8 |
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=(+)) |
| Zvárací prúd: | 90 – 110 A |
| Priemer (hrúbka): | 3,2 mm |
| Dĺžka: | 450 mm |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,2; Mn = 0,6; Si = 0,3; Cr = 12,7 |
| Výťažnosť: | 115 % |
| Doba horenia: | 80 s |
| Výkon navarenia: | 1,3 kg/h |
| Účinnosť: | 71 % |
| Hmotnosť krabice: | 2,3 kg (2,3) |
| Počet v krabici: | 53 ks (53) |
| Štandardy EN ISO: | EN 14700: E Z Fe8 |