Elektróda na naváranie predmetov, ktoré sú vystavené nárazom, kov na kov a tlaku v prostrediach do 400 °C t.j. matrice, ozubené kolesá, rezné hrany a lisovacie nástroje.
| Obj. číslo | 8016253030 |
| Cena za kg | 19,26 € |
| Balenie | 1,8 kg |
| Obj. číslo | 8016253030 |
| Cena za kg | 19,26 € |
Elektróda na naváranie predmetov, ktoré sú vystavené nárazom, kov na kov a tlaku v prostrediach do 400 °C t.j. matrice, ozubené kolesá, rezné hrany a lisovacie nástroje.
Uvedená cena je za celé balenie. Elektródy predávame iba po celých baleniach. 1 balenie = 1,8 kg/82 kusov.
Elektróda je určená pre naváranie funkčných plôch odolávajúcich opotrebeniu pri súčasnom namáhaní rázom a ťahom do teploty 400 °C, napr. lisovacie nástroje, zápustky, ozubené kolesá, ostria.
Návary možno použiť aj na sedlá a kužele uzatváracích a regulačných ventilov.
Zvárací prúd DC+.
Odporúčaný predohrev: 200 °C.
Tepelné spracovanie:
Náhrada za elektródy E-B 511 a OK 84.52.
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=(+)) |
| Zvárací prúd: | 60 – 80 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,5 mm |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,2; Mn = 0,6; Si = 0,3; Cr = 12,7 |
| Presušenie elektródy: | 250 – 350 °C/2 hodiny |
| Doba horenia: | 55 s |
| Podiel zvarového kovu: | 0,59 % |
| Výkon navarenia: | 0,9 kg/h |
| Účinnosť: | 59 % |
| Počet elektród/zvarový kov: | 82 |
| Hmotnosť krabice: | 1,8 kg |
| Štandardy EN ISO: | EN 14700: E Z Fe8 |
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=(+)) |
| Zvárací prúd: | 60 – 80 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,5 mm |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,2; Mn = 0,6; Si = 0,3; Cr = 12,7 |
| Presušenie elektródy: | 250 – 350 °C/2 hodiny |
| Doba horenia: | 55 s |
| Podiel zvarového kovu: | 0,59 % |
| Výkon navarenia: | 0,9 kg/h |
| Účinnosť: | 59 % |
| Počet elektród/zvarový kov: | 82 |
| Hmotnosť krabice: | 1,8 kg |
| Štandardy EN ISO: | EN 14700: E Z Fe8 |