Nehorľavý ochranný pracovný odev (nohavice a bunda) na zváranie MIG/MAG, TIG, MMA a laserové zváranie.
| Obj. číslo | 7709300011 |
| Obj. číslo | 7709300011 |
| Splátky už od | |
Nehorľavý ochranný pracovný odev (nohavice a bunda) na zváranie MIG/MAG, TIG, MMA a laserové zváranie.
Veľkosť XL1:
Výrobok spĺňa požiadavky harmonizovaných noriem:
EN ISO 13688:2013 +A1:2021 - Ochranné odevy - všeobecné požiadavky
EN ISO 11611:2015 - Ochranné odevy na použitie pri zváraní a súvisiacich procesoch - trieda 1, A1 + A2
EN ISO 11612:2015 - Odevy na ochranu pred teplom a plameňom. Minimálne požiadavky na výkon.
Úrovne účinnosti:
| Kategória: | CE Kategória II |
| Veľkosť: | XL1 |
| Rozmer: | 182 – 188 cm (výška postavy), 96 – 104 cm (obvod hrudníka), 84 – 92 cm obvod pása) |
| Zloženie: | 100 % nehorľavá bavlna, 380 g/m2 |
| Použitie: | na zváranie |
| Farba: | čierna + žltá niť |
| Normy a štandardy: | EN ISO 11611:2015 Trieda 1/A1+A2 / EN ISO 13688:2013 + A1:2021 / EN ISO 11612:2015 |
| Kategória: | CE Kategória II |
| Veľkosť: | XL1 |
| Rozmer: | 182 – 188 cm (výška postavy), 96 – 104 cm (obvod hrudníka), 84 – 92 cm obvod pása) |
| Zloženie: | 100 % nehorľavá bavlna, 380 g/m2 |
| Použitie: | na zváranie |
| Farba: | čierna + žltá niť |
| Normy a štandardy: | EN ISO 11611:2015 Trieda 1/A1+A2 / EN ISO 13688:2013 + A1:2021 / EN ISO 11612:2015 |