Kvalitné zváračské rukavice na zváranie metódou MIG/MAG.
| Obj. číslo | 7754031950 |
| Obj. číslo | 7754031950 |
Kvalitné zváračské rukavice na zváranie metódou MIG/MAG.
Rukavice spĺňajú štandardy:

| Kategória: | I |
| Materiál: | hovädzia štiepenka |
| Veľkosť rukavíc: | 10 |
| Použitie rukavíc: | zváračské rukavice MIG/MAG, MMA |
| Dĺžka: | 35 cm |
| Hrúbka: | 1,1 – 1,3 mm |
| Podšívka: | áno |
| Farba: | červená |
| Normy: | EN 420 |
| Kategória: | I |
| Materiál: | hovädzia štiepenka |
| Veľkosť rukavíc: | 10 |
| Použitie rukavíc: | zváračské rukavice MIG/MAG, MMA |
| Dĺžka: | 35 cm |
| Hrúbka: | 1,1 – 1,3 mm |
| Podšívka: | áno |
| Farba: | červená |
| Normy: | EN 420 |