Jednoduché kožené rukavice s dobrou uchopovacou schopnosťou na zváranie metódou TIG.
| Obj. číslo | 7754031700 |
| Obj. číslo | 7754031700 |
Jednoduché kožené rukavice s dobrou uchopovacou schopnosťou na zváranie metódou TIG.
Rukavice LAMA sú vyrobené z mäkkej kozej kože a manžeta je z hovädzej štiepenky.

| Kategória: | II |
| Materiál: | kozia koža a hovädzia štiepenka |
| Veľkosť rukavíc: | 10 |
| Použitie rukavíc: | zváračské rukavice TIG |
| Dĺžka: | 35 cm |
| Hrúbka: | 0,9 – 1,1 mm |
| Podšívka: | nie |
| Farba: | biela |
| Normy: | EN 388 / EN 407 / EN 420 / EN 12477 + A1 |
| Kategória: | II |
| Materiál: | kozia koža a hovädzia štiepenka |
| Veľkosť rukavíc: | 10 |
| Použitie rukavíc: | zváračské rukavice TIG |
| Dĺžka: | 35 cm |
| Hrúbka: | 0,9 – 1,1 mm |
| Podšívka: | nie |
| Farba: | biela |
| Normy: | EN 388 / EN 407 / EN 420 / EN 12477 + A1 |