Jednoduché, odolné a pohodlné zváračské rukavice dobrej kvality na zváranie metódou MIG/MAG.
| Obj. číslo | 7610140120 |
| Obj. číslo | 7610140120 |
Jednoduché, odolné a pohodlné zváračské rukavice dobrej kvality na zváranie metódou MIG/MAG.
Rukavice ALABAMA majú zvýšenú odolnosť voči nasiakavosti oleja, špiny a iných nečistôt v dlaňovej časti rukavice.

| Kategória: | II |
| Materiál: | hovädzie líco a štiepenka |
| Veľkosť rukavíc: | 10 |
| Použitie rukavíc: | zváračské rukavice MIG/MAG, MMA |
| Dĺžka: | 35 cm |
| Hrúbka: | 1,1 – 1,3 mm |
| Podšívka: | nie |
| Normy: | EN 388 / EN 407 / EN 12477 |
| Kategória: | II |
| Materiál: | hovädzie líco a štiepenka |
| Veľkosť rukavíc: | 10 |
| Použitie rukavíc: | zváračské rukavice MIG/MAG, MMA |
| Dĺžka: | 35 cm |
| Hrúbka: | 1,1 – 1,3 mm |
| Podšívka: | nie |
| Normy: | EN 388 / EN 407 / EN 12477 |