Odolné zváračské rukavice na zváranie metódou MIG/MAG.
| Obj. číslo | 7754031985 |
| Obj. číslo | 7754031985 |
Odolné zváračské rukavice na zváranie metódou MIG/MAG.
| Kategória: | II |
| Materiál: | delená hovädzia koža |
| Veľkosť rukavíc: | 10 |
| Použitie rukavíc: | zváračské rukavice MIG/MAG, MMA |
| Dĺžka: | 35 cm |
| Hrúbka: | 1,1 – 1,2 mm |
| Podšívka: | nie |
| Normy: | EN 388 / EN 407 / EN 420 / EN 12477 + A1 |
| Kategória: | II |
| Materiál: | delená hovädzia koža |
| Veľkosť rukavíc: | 10 |
| Použitie rukavíc: | zváračské rukavice MIG/MAG, MMA |
| Dĺžka: | 35 cm |
| Hrúbka: | 1,1 – 1,2 mm |
| Podšívka: | nie |
| Normy: | EN 388 / EN 407 / EN 420 / EN 12477 + A1 |