Invertorová zváračka Pontig 320 AC/DC pre TIG DC zváranie ocele a nehrdzavejúcej ocele, TIG AC zváranie hliníka a jeho zliatin a zváranie obalenou elektródou MMA. Napájanie 3 x 400 V. V balení s chladičom CS a transportným vozíkom.
| Obj. číslo | 5200005570 |
| Obj. číslo | 5200005570 |
| Splátky už od | |
Invertorová zváračka Pontig 320 AC/DC pre TIG DC zváranie ocele a nehrdzavejúcej ocele, TIG AC zváranie hliníka a jeho zliatin a zváranie obalenou elektródou MMA. Napájanie 3 x 400 V. V balení s chladičom CS a transportným vozíkom.

Obsah balenia:
Invertor PONTIG 320 AC/DC sa dodáva pripravený na použitie, zmontovaný a pripojený k chladiču CS a transportnému vozíku.
Súprava obsahuje zemniaci kábel (-), plynovú hadicu.
Chladič je z výroby naplnený kvapalinou ACL 10 ECO!
Zvárací horák TIG 26 SGRIP MOST 4 m - 56 01 032650
Zvárací horák TIG 26 SGRIP MOST 8 m - 56 01 032652
Zvárací horák (voda) TIG 18 SGRIP UP/DOWN 4 m - 56 01 032665
Zvárací horák (voda) TIG 18 SGRIP UP/DOWN 8 m - 56 01 032666
Zvárací horák (voda) TIG 18 SGRIP MOST 4 m - 56 01 032662
Diaľkové ovládanie (nožný ovládač)
Chladiaca kvapalina ACL 10 ECO - 50 20 790047
| Použitie: | profesionál |
| Výkon: | priemyselná záťaž nad 220 A |
| Zváraný materiál: | oceľ / hliník / nerez / zliatiny medi |
| Chladenie: | kvapalinou (vodou) |
| Metóda zvárania: | MMA / TIG AC/DC |
| Rozsah zváracieho prúdu: | 5 – 320 A |
| Napätie naprázdno U0: | 74 V |
| Max. efektívny prúd I1eff: | MMA: 18,5 A; TIG: 14,1 A |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | 250 A |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | 280 A |
| Zvárací prúd (DZ = x%) I2: | 40 % = 320 A |
| Účinnosť: | 83 % |
| Rozmery: | 250 × 700 × 715 mm |
| Rozmery vodného chladenia: | 240 × 640 × 290 mm |
| Hmotnosť: | 29,3 kg |
| Hmotnosť vodného chladenia: | bez kvapaliny: 15,4 kg |
| Spotreba energie pri voľnobehu: | 23 W |
| Použitie: | profesionál |
| Výkon: | priemyselná záťaž nad 220 A |
| Zváraný materiál: | oceľ / hliník / nerez / zliatiny medi |
| Chladenie: | kvapalinou (vodou) |
| Metóda zvárania: | MMA / TIG AC/DC |
| Rozsah zváracieho prúdu: | 5 – 320 A |
| Napätie naprázdno U0: | 74 V |
| Max. efektívny prúd I1eff: | MMA: 18,5 A; TIG: 14,1 A |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | 250 A |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | 280 A |
| Zvárací prúd (DZ = x%) I2: | 40 % = 320 A |
| Účinnosť: | 83 % |
| Rozmery: | 250 × 700 × 715 mm |
| Rozmery vodného chladenia: | 240 × 640 × 290 mm |
| Hmotnosť: | 29,3 kg |
| Hmotnosť vodného chladenia: | bez kvapaliny: 15,4 kg |
| Spotreba energie pri voľnobehu: | 23 W |