MOST PONTE 1000c - tranzistorová IGBT zváračka chladená kvapalinou na automatizované zváranie obalenou elektródou MMA, MIG/MAG, SAW a drážkovanie. Zvárací prúd 850 A (DZ 60 %), 700 A (DZ 100 %).
| Obj. číslo | A915000049 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | A915000049 |
| Splátky už od | |
MOST PONTE 1000c - tranzistorová IGBT zváračka chladená kvapalinou na automatizované zváranie obalenou elektródou MMA, MIG/MAG, SAW a drážkovanie. Zvárací prúd 850 A (DZ 60 %), 700 A (DZ 100 %).
Všetky parametre sú prednastavené a je možné ich odčítať na displeji. Elektronický systém umožňuje stabilizáciu nastavenej hodnoty s presnosťou 2 % a použitie zdroja energie s plochými alebo klesajúcimi charakteristikami. MOST Ponte 1000c zabezpečuje stabilitu napätia; stabilizácia prúdu začína automatickým nastavením rozsahu rýchlosti podávania drôtu na nastavený prúd, ktorý meria výkon v reálnom čase. Všetky tieto funkcie sú riadené procesorom s fuzzy logikou.
| Použitie: | profesionál |
| Chladenie: | kvapalinou (vodou) |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG / MMA / drážkovanie |
| Sieťové napätie: | 3 × 400 V/50 Hz |
| Rozsah zváracieho prúdu: | 0 – 1000 A (0 – 1000 A) |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | 700 A/40 V (700 A/40 V) |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | 850 A/40 V (850 A/40 V) |
| Účinnosť: | 83 % |
| Krytie: | IP 23 |
| Trieda izolácie: | F |
| Rozmery: | 850 × 400 × 580 mm (850 × 400 × 580) |
| Hmotnosť: | 270 kg (270) |
| Použitie: | profesionál |
| Chladenie: | kvapalinou (vodou) |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG / MMA / drážkovanie |
| Sieťové napätie: | 3 × 400 V/50 Hz |
| Rozsah zváracieho prúdu: | 0 – 1000 A (0 – 1000 A) |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | 700 A/40 V (700 A/40 V) |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | 850 A/40 V (850 A/40 V) |
| Účinnosť: | 83 % |
| Krytie: | IP 23 |
| Trieda izolácie: | F |
| Rozmery: | 850 × 400 × 580 mm (850 × 400 × 580) |
| Hmotnosť: | 270 kg (270) |