Zváračka MMA MAKin 160 na zváranie obalenou elektródou vo výhodnom sete s 3 m zváracími káblami a samostmievacou zváracou kuklou Archon MOST s priezorom 1/1/1/2. Zváračka poskytuje výbornú stabilitu oblúka a vysokú účinnosť.
| Obj. číslo | set-makin-160-kukla |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 1.5.2024
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 282,68 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 21%
| Obj. číslo | set-makin-160-kukla |
| Splátky už od | |
Pri kúpe tohto produktu máte možnosť zakúpiť si produkty z nižšie uvedeného zoznamu vo zvýhodnenej cene.
Zváračka MMA MAKin 160 na zváranie obalenou elektródou vo výhodnom sete s 3 m zváracími káblami a samostmievacou zváracou kuklou Archon MOST s priezorom 1/1/1/2. Zváračka poskytuje výbornú stabilitu oblúka a vysokú účinnosť.
Zváracia sada obsahuje:

Zváracia kukla ARCHON MOST 1/1/1/2
Kukla ARCHON kombinuje najvyššiu úroveň bezpečnosti, komfort a veľmi dobré technické parametre:

Samostmievacia kazeta kukly Archon MOST
Nízka hmotnosť priezoru a ergonomický, nastaviteľný hlavový diel poskytujú maximálne pohodlie počas dlhodobého používania.
| Použitie: | hobby |
| Výkon: | malé zaťaženie do 220 A |
| Metóda zvárania: | MMA / TIG s dotykovým štartom (TIG scratch - škrtom) |
| Sieťové napätie: | 1 × 230 V 50/60 Hz |
| Povolená tolerancia siete: | ±15 % |
| Rozsah zváracieho prúdu: | 10 – 160 A |
| Napätie na prázdno: | 70 V |
| Istenie: | 16 A pomalé |
| Sieťový prúd/príkon 60 %: | 13,2 A/3 kVA |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | 88 A |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | 114 A |
| Zvárací prúd (DZ = x%) I2: | 45 % = 160 A |
| Účinnosť: | 85 % |
| Krytie: | IP 23H |
| Rozmery: | 290 × 135 × 265 mm |
| Hmotnosť: | 3,8 kg |
| Použitie: | hobby |
| Výkon: | malé zaťaženie do 220 A |
| Metóda zvárania: | MMA / TIG s dotykovým štartom (TIG scratch - škrtom) |
| Sieťové napätie: | 1 × 230 V 50/60 Hz |
| Povolená tolerancia siete: | ±15 % |
| Rozsah zváracieho prúdu: | 10 – 160 A |
| Napätie na prázdno: | 70 V |
| Istenie: | 16 A pomalé |
| Sieťový prúd/príkon 60 %: | 13,2 A/3 kVA |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | 88 A |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | 114 A |
| Zvárací prúd (DZ = x%) I2: | 45 % = 160 A |
| Účinnosť: | 85 % |
| Krytie: | IP 23H |
| Rozmery: | 290 × 135 × 265 mm |
| Hmotnosť: | 3,8 kg |