Zváračka Speedtec 320CP je spoľahlivá viacúčelová priemyselná zváračka určená na zváranie MIG/MAG, MMA, LIFT TIG (škrtom) s pulzným režimom.
| Obj. číslo | K14168-1 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 20.4.2026
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 5 877,51 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 10%
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | K14168-1 |
| Splátky už od | |
Pri kúpe tohto produktu máte možnosť zakúpiť si produkty z nižšie uvedeného zoznamu vo zvýhodnenej cene.
Zváračka Speedtec 320CP je spoľahlivá viacúčelová priemyselná zváračka určená na zváranie MIG/MAG, MMA, LIFT TIG (škrtom) s pulzným režimom.
Ponúka širokú škálu synergických programov, ktoré sú jednoduché na obsluhu, no napriek tomu umožňujú precízne nastavovanie parametrov zvárania. Speedtec 320CP ponúka mnoho možností a funkcií, ktoré zváračovi uľahčia prácu. Využíva najnovšie technológie, čo zabezpečuje vyššiu efektivitu pri zváraní a nižšiu spotrebu energie. Zváračka 320CP je vhodná na zváranie bežnej aj nehrdzavejúcej ocele a hliníka s drôtmi v priemere 0,6 – 1,2 mm.
| Použitie: | profesionál |
| Výkon: | priemyselná záťaž nad 220 A |
| Zváraný materiál: | oceľ / hliník / nerez / iné |
| Priemer zváracieho drôtu: | 0,6 mm / 0,8 mm / 1,0 mm / 1,2 mm |
| Oblúk: | pulzný |
| Podávač drôtu: | štvorkladkový |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Sieťové napätie: | 3 × 400 V/50 – 60 Hz |
| Rozsah zváracieho prúdu: | 15 – 320 A |
| Napätie naprázdno U0: | 74 V |
| Max. efektívny prúd I1eff: | 12 A |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | 220 A |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | 280 A |
| Zvárací prúd (DZ = x%) I2: | 40 % = 320 A |
| Krytie: | IP 23 |
| Rýchlosť podávania drôtu: | 0,5 – 25 m/min |
| Rozmery: | 743 × 335 × 534 mm |
| Hmotnosť: | 37 kg |
| Hmotnosť cievky: | 20 kg |
| Priemer cievky: | 300 mm |
| Maximálny tlak: | 5 bar |
| Farba: | červená |
| Použitie: | profesionál |
| Výkon: | priemyselná záťaž nad 220 A |
| Zváraný materiál: | oceľ / hliník / nerez / iné |
| Priemer zváracieho drôtu: | 0,6 mm / 0,8 mm / 1,0 mm / 1,2 mm |
| Oblúk: | pulzný |
| Podávač drôtu: | štvorkladkový |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Sieťové napätie: | 3 × 400 V/50 – 60 Hz |
| Rozsah zváracieho prúdu: | 15 – 320 A |
| Napätie naprázdno U0: | 74 V |
| Max. efektívny prúd I1eff: | 12 A |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | 220 A |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | 280 A |
| Zvárací prúd (DZ = x%) I2: | 40 % = 320 A |
| Krytie: | IP 23 |
| Rýchlosť podávania drôtu: | 0,5 – 25 m/min |
| Rozmery: | 743 × 335 × 534 mm |
| Hmotnosť: | 37 kg |
| Hmotnosť cievky: | 20 kg |
| Priemer cievky: | 300 mm |
| Maximálny tlak: | 5 bar |
| Farba: | červená |