Zvárací pulzný synergický invertor pre zváranie MIG/MAG (synergické alebo pulzné - aj pulz v pulze), TIG AC/DC HF, MMA a drážkovanie.
| Obj. číslo | E.100-HSL |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | E.100-HSL |
| Splátky už od | |
Zvárací pulzný synergický invertor pre zváranie MIG/MAG (synergické alebo pulzné - aj pulz v pulze), TIG AC/DC HF, MMA a drážkovanie.
Zváračka je vhodná nielen pre ťažký priemysel, ale aj pre priemyselné odvetvia náročné na presnosť a rýchlosť (napr. potravinárstvo, farmácia, chemický priemysel).
| Použitie: | profesionál |
| Výkon: | priemyselná záťaž nad 220 A |
| Zváraný materiál: | oceľ / hliník / nerez |
| Priemer zváracieho drôtu: | 1,0 mm / 1,2 mm |
| Oblúk: | pulzný |
| Chladenie: | kvapalinou (vodou) |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG / MMA / TIG DC / TIG Lift Arc (LiftTIG) / TIG HF (vysokofrekvenčné zapaľovanie) / TIG AC/DC |
| Sieťové napätie: | 3 × 400 V/50 – 60 Hz |
| Rozsah zváracieho prúdu: | MIG/MAG: 20 – 500A, MMA, TIG DC, TIG AC: 5 – 500 A |
| Napätie naprázdno U0: | 83 V |
| Istenie: | 32 A |
| Max. efektívny prúd I1eff: | 25,5 A |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | 400 A |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | 450 A |
| Zvárací prúd (DZ = x%) I2: | 30 % = 500 A |
| Krytie: | IP 23S |
| Rýchlosť podávania drôtu: | 1 – 20 m/min |
| Rozmery: | 470 × 985 × 1257 mm |
| Hmotnosť: | 118 kg |
| Hmotnosť cievky: | 18 kg |
| Priemer cievky: | 300 mm |
| Chladiaci výkon (Q = 1l/min: | 0,74 kW |
| Celkový objem kvapaliny: | 3,5 l |
| Maximálny tlak: | 3,5 bar |
| Maximálny prietok: | 9 l/min |
| Farba: | modrá |
| Použitie: | profesionál |
| Výkon: | priemyselná záťaž nad 220 A |
| Zváraný materiál: | oceľ / hliník / nerez |
| Priemer zváracieho drôtu: | 1,0 mm / 1,2 mm |
| Oblúk: | pulzný |
| Chladenie: | kvapalinou (vodou) |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG / MMA / TIG DC / TIG Lift Arc (LiftTIG) / TIG HF (vysokofrekvenčné zapaľovanie) / TIG AC/DC |
| Sieťové napätie: | 3 × 400 V/50 – 60 Hz |
| Rozsah zváracieho prúdu: | MIG/MAG: 20 – 500A, MMA, TIG DC, TIG AC: 5 – 500 A |
| Napätie naprázdno U0: | 83 V |
| Istenie: | 32 A |
| Max. efektívny prúd I1eff: | 25,5 A |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | 400 A |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | 450 A |
| Zvárací prúd (DZ = x%) I2: | 30 % = 500 A |
| Krytie: | IP 23S |
| Rýchlosť podávania drôtu: | 1 – 20 m/min |
| Rozmery: | 470 × 985 × 1257 mm |
| Hmotnosť: | 118 kg |
| Hmotnosť cievky: | 18 kg |
| Priemer cievky: | 300 mm |
| Chladiaci výkon (Q = 1l/min: | 0,74 kW |
| Celkový objem kvapaliny: | 3,5 l |
| Maximálny tlak: | 3,5 bar |
| Maximálny prietok: | 9 l/min |
| Farba: | modrá |