Laserový stroj na zváranie materiálov rôznych tvarov a typov do hrúbky 6 mm, najmä tenkostenných prvkov, ale aj ťažko zvárateľných materiálov. Zváračka na nerez, čiernu a pozinkovanú oceľ, hliník, meď. Výkon 2000 W.
| Obj. číslo | 3L00000004 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 3L00000004 |
| Splátky už od | |
Laserový stroj na zváranie materiálov rôznych tvarov a typov do hrúbky 6 mm, najmä tenkostenných prvkov, ale aj ťažko zvárateľných materiálov. Zváračka na nerez, čiernu a pozinkovanú oceľ, hliník, meď. Výkon 2000 W.
Presnosť zvárania je určená hlavicou lasera, ktorá je v prípade zváračky XTW MOST biaxiálna (dvojosá), čo umožňuje nastavenie niekoľkých druhov prevádzkových režimov. Hlavica má prehľadný displej s aktuálne nastavenými parametrami prístroja, ako je výstupný výkon, druh kmitania, frekvencia a šírka pracovnej plochy lúča.

Typ lasera: optické vlákno, Nd-Yag, kontinuálny režim
Výstupný výkon: max. 2000 W
Priemer vodiacej bodky: 0,5 – 1,0 mm
Dĺžka hlavného kábla: 10 m (8 m mimo stroja)
Priemer jadra vlákna: 50 µm
Príkon: max. 7 kW, 32 A
Napájanie: 400 V ±20 %
Chladič s núteným obehom kvapaliny
Hĺbka prieniku: < 4 mm
Dvojosá oscilačná hlava
Oscilátor: 7 prevádzkových režimov
Rozmery (h x v x š): 840 x 1100 x 600 mm
Hmotnosť: 120 kg
Poznámka: Ak je sieťové napätie nestabilné, odporúčame použiť stabilizátor napätia (voliteľné).
Zváračka je určená na spájanie materiálov rôznych tvarov a typov do hrúbky 6 mm, najmä tenkostenných prvkov. Je možné zvárať aj ťažko zvárateľné materiály.
| Typ materiálu | Maximálna penetrácia |
|---|---|
| Nerezová oceľ | 5 mm |
| Pozinkovaná oceľ | 4 mm |
| Čierna oceľ | 5 mm |
| Hliník | 3 mm |
| Meď | 2 mm |
Použitie v priemysle: automobilový priemysel, astronautika, elektronika, letectvo, energetika, výroba sanitárnej techniky, výroba a regenerácia matríc, spracovanie potravín; automatizovaná a robotizovaná výroba...
V cene je zahrnuté:
| Zváraný materiál: | oceľ / hliník / nerez / meď / pozinkovaný plech |
| Chladenie: | kvapalinou (vodou) |
| Metóda zvárania: | laser |
| Sieťové napätie: | 400 V ±20 % |
| Príkon: | 7 W |
| Rozmery: | 840 × 1100 × 600 mm |
| Hmotnosť: | 120 kg |
| Výkon lasera: | 2000 W |
| Priemer optického kábla: | 50 µm |
| Hrúbka zvaru - nehrdzavejúca oceľ: | 5 mm |
| Hrúbka zvaru - uhlíková oceľ/železo: | 5 mm |
| Hrúbka zvaru - hliník: | 3 mm |
| Hrúbka zvaru - pozinkovaný plech: | 4 mm |
| Hrúbka zvaru - meď: | 2 mm |
| Zváraný materiál: | oceľ / hliník / nerez / meď / pozinkovaný plech |
| Chladenie: | kvapalinou (vodou) |
| Metóda zvárania: | laser |
| Sieťové napätie: | 400 V ±20 % |
| Príkon: | 7 W |
| Rozmery: | 840 × 1100 × 600 mm |
| Hmotnosť: | 120 kg |
| Výkon lasera: | 2000 W |
| Priemer optického kábla: | 50 µm |
| Hrúbka zvaru - nehrdzavejúca oceľ: | 5 mm |
| Hrúbka zvaru - uhlíková oceľ/železo: | 5 mm |
| Hrúbka zvaru - hliník: | 3 mm |
| Hrúbka zvaru - pozinkovaný plech: | 4 mm |
| Hrúbka zvaru - meď: | 2 mm |
Ručné laserové zváračky série MAX a XTW MOST