Invertorový 500 A poloautomat na priemyselné zváranie metódami MIG/MAG so synergickým alebo manuálnym nastavením, elektrodrážkou a obalenou elektródou MMA. Synergia na zváranie ocele, nehrdzavejúcej ocele alebo hliníka.
| Obj. číslo | 5100023980 |
| Obj. číslo | 5100023980 |
| Splátky už od | |
Pri kúpe tohto produktu máte možnosť zakúpiť si produkty z nižšie uvedeného zoznamu vo zvýhodnenej cene.
Invertorový 500 A poloautomat na priemyselné zváranie metódami MIG/MAG so synergickým alebo manuálnym nastavením, elektrodrážkou a obalenou elektródou MMA. Synergia na zváranie ocele, nehrdzavejúcej ocele alebo hliníka.
FANMIGi 5 PULSE sú nové invertorové poloautomatické MIG/MAG zváracie stroje pre priemyselné práce.
Na vysokovýkonné zváranie MAG so zváračkou FANMIG 5 PULSE WK odporúčame kvapalinou chladené horáky M6W (oceľ) alebo M6OSW MOST (hliník).
Zariadenie FANMIG 5 PULSE spĺňa požiadavky smernice o ekodizajne 2009/125/U a nariadenia 2019/1784 (EÚ).
Programy dvojitého pulzného zvárania (DP) sú dostupné ako voliteľná výbava (TOKEN).

Súčasťou dodávky sú:
| Použitie: | profesionál |
| Výkon: | priemyselná záťaž nad 220 A |
| Zváraný materiál: | oceľ / hliník / nerez |
| Priemer zváracieho drôtu: | 1,0 mm / 1,2 mm |
| Chladenie: | kvapalinou (vodou) |
| Kladky: | 37/19 |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG / MMA |
| Sieťové napätie: | 3 × 400 V/50 – 60 Hz |
| Rozsah zváracieho prúdu: | MIG/MAG: 20 A/15,0 V – 500 A/39,0 V; MMA: 10 A/20,4 V - 500 A/40,0 V |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | MIG/MAG: 420 A/35,0 V; MMA: 420 A/26,8 V |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | MIG/MAG: 500 A/39,0 V; MMA: 500 A/30,0 V |
| Účinnosť: | 88 % |
| Krytie: | IP 23S |
| Nastavenie zváracieho prúdu: | plynulé |
| Rýchlosť podávania drôtu: | 1 – 20 m/min |
| Spotreba energie pri voľnobehu: | 25 W |
| Farba: | modrá + čierna |
| Použitie: | profesionál |
| Výkon: | priemyselná záťaž nad 220 A |
| Zváraný materiál: | oceľ / hliník / nerez |
| Priemer zváracieho drôtu: | 1,0 mm / 1,2 mm |
| Chladenie: | kvapalinou (vodou) |
| Kladky: | 37/19 |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG / MMA |
| Sieťové napätie: | 3 × 400 V/50 – 60 Hz |
| Rozsah zváracieho prúdu: | MIG/MAG: 20 A/15,0 V – 500 A/39,0 V; MMA: 10 A/20,4 V - 500 A/40,0 V |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %) I2: | MIG/MAG: 420 A/35,0 V; MMA: 420 A/26,8 V |
| Zvárací prúd (DZ = 60 %) I2: | MIG/MAG: 500 A/39,0 V; MMA: 500 A/30,0 V |
| Účinnosť: | 88 % |
| Krytie: | IP 23S |
| Nastavenie zváracieho prúdu: | plynulé |
| Rýchlosť podávania drôtu: | 1 – 20 m/min |
| Spotreba energie pri voľnobehu: | 25 W |
| Farba: | modrá + čierna |