Zváracia tyč CuSn s priemerom 2,0 mm a dĺžkou 1 meter na zváranie medi a zliatin medi metódou TIG.
| Obj. číslo | 1101801207 |
| Cena za kg | 28,58 € |
| Balenie | 10 kg |
| Obj. číslo | 1101801207 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 28,58 € |
Zváracia tyč CuSn s priemerom 2,0 mm a dĺžkou 1 meter na zváranie medi a zliatin medi metódou TIG.
Uvedená cena je za celé 10 kg balenie.
| Použitie pre materiál: | meď / zliatiny medi |
| Metóda zvárania: | TIG |
| Priemer: | 1,2 mm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Ochranný plyn: | argón / argón + hélium / hélium |
| Chemické zloženie drôtu: | Si = 0,30; Mn = 0,30; Cu > 98,0; Sn = 0,80 % |
| Zváracie polohy: | všetky s výnimkou zvislej polohy nadol |
| Balenie: | 10 kg |
| Medza klzu Re: | > 100 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | > 210 – 240 MPa |
| Ťažnosť A5: | 30 % |
| KV/T: | > 80 J (20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | PN-EN 14640: S Cu 1898 (CuSn1) |
| AWS (American Welding Society): | A5.7: ER Cu |
| Werkstoff nr.: | 2.1006 |
| Použitie pre materiál: | meď / zliatiny medi |
| Metóda zvárania: | TIG |
| Priemer: | 1,2 mm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Ochranný plyn: | argón / argón + hélium / hélium |
| Chemické zloženie drôtu: | Si = 0,30; Mn = 0,30; Cu > 98,0; Sn = 0,80 % |
| Zváracie polohy: | všetky s výnimkou zvislej polohy nadol |
| Balenie: | 10 kg |
| Medza klzu Re: | > 100 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | > 210 – 240 MPa |
| Ťažnosť A5: | 30 % |
| KV/T: | > 80 J (20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | PN-EN 14640: S Cu 1898 (CuSn1) |
| AWS (American Welding Society): | A5.7: ER Cu |
| Werkstoff nr.: | 2.1006 |