Cenovo dostupná, kvalitná kukla 3M™ Speedglas™ série 100 zabezpečuje vynikajúce optické kvality a spoľahlivé zatemnenie. Kukla je dodávaná vo farebnom prevedení Trojan Warrior pre ozajstných bojovníkov :).
| Obj. číslo | 7100166702 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie:
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 314,45 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 33%
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 7100166702 |
| Splátky už od | |
Cenovo dostupná, kvalitná kukla 3M™ Speedglas™ série 100 zabezpečuje vynikajúce optické kvality a spoľahlivé zatemnenie. Kukla je dodávaná vo farebnom prevedení Trojan Warrior pre ozajstných bojovníkov :).
Výrobca 3M ponúka tieto kukly v rôznych zaujímavých grafických prevedeniach.
Kukla už sa viac nedodáva - alternatívou je kukla G5-03 E 3M Speedglas.
| Metóda zvárania: | MIG/MAG / TIG / MMA |
| Filtroventilácia: | bez odsávania |
| Klasifikácia priezoru (EN 379): | 1/2/2/2 |
| Filter/kazeta: | 100 V |
| Pole viditeľnosti: | 93 x 44 mm |
| Počet senzorov: | 2 |
| Stupeň tmavosti v svetlom stave: | 3 |
| Tmavosť: | 8 – 12 |
| Stupeň ochrany pred žiarením UV/IR: | 12 DIN |
| Funkcia brúsenia: | áno |
| Čas stmavenia: | 0,1 ms |
| Čas zosvetlenia: | 0,04 – 0,25 s |
| Napájanie: | vymeniteľné batérie |
| Hmotnosť: | 450 g |
| Použitie: | hobby / stredná úroveň |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG / TIG / MMA |
| Filtroventilácia: | bez odsávania |
| Klasifikácia priezoru (EN 379): | 1/2/2/2 |
| Filter/kazeta: | 100 V |
| Pole viditeľnosti: | 93 x 44 mm |
| Počet senzorov: | 2 |
| Stupeň tmavosti v svetlom stave: | 3 |
| Tmavosť: | 8 – 12 |
| Stupeň ochrany pred žiarením UV/IR: | 12 DIN |
| Funkcia brúsenia: | áno |
| Čas stmavenia: | 0,1 ms |
| Čas zosvetlenia: | 0,04 – 0,25 s |
| Napájanie: | vymeniteľné batérie |
| Hmotnosť: | 450 g |
| Použitie: | hobby / stredná úroveň |