Kukla S777 na zváranie MMA (elektródové zváranie), MIG/MAG (CO2) a brúsenie. S automatickým samostmievacím filtrom s regulovateľným stupňom stmavenia od 9 DIN do 13 DIN a plynulou reguláciou citlivosti filtra.
| Obj. číslo | 7200982000 |
| Obj. číslo | 7200982000 |
| Splátky už od | |
Kukla S777 na zváranie MMA (elektródové zváranie), MIG/MAG (CO2) a brúsenie. S automatickým samostmievacím filtrom s regulovateľným stupňom stmavenia od 9 DIN do 13 DIN a plynulou reguláciou citlivosti filtra.
Zváracia samostmievacia kukla S777 je určená na ochranu zraku a tváre pred odlietajúcimi iskrami a škodlivému UV/IR žiareniu z elektrického oblúka. Automatický filter je vybavený tromi stupňami regulácie zatmavenia.
Pri nepretržitom zváraní metódou TIG už tieto kukly nie sú vhodné a je nutné siahnuť po profesionálnych samostmievacích kuklách.
Využívaná je hlavne u hobby zváračov na doma, ale aj u profi firiem.
Tieto zváracie kukly ponúkame vo farebných prevedeniach:
| Metóda zvárania: | MIG/MAG / MMA |
| Filtroventilácia: | bez odsávania |
| Pole viditeľnosti: | 98 x 43 mm |
| Stupeň tmavosti v svetlom stave: | 4 |
| Tmavosť: | 9 – 13 |
| Stupeň ochrany pred žiarením UV/IR: | 16 DIN |
| Funkcia brúsenia: | áno |
| Čas stmavenia: | 0,033 ms |
| Čas zosvetlenia: | 0,25 – 0,8 s |
| Napájanie: | solárne články |
| Hmotnosť: | 450 g |
| Použitie: | hobby / stredná úroveň |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG / MMA |
| Filtroventilácia: | bez odsávania |
| Pole viditeľnosti: | 98 x 43 mm |
| Stupeň tmavosti v svetlom stave: | 4 |
| Tmavosť: | 9 – 13 |
| Stupeň ochrany pred žiarením UV/IR: | 16 DIN |
| Funkcia brúsenia: | áno |
| Čas stmavenia: | 0,033 ms |
| Čas zosvetlenia: | 0,25 – 0,8 s |
| Napájanie: | solárne články |
| Hmotnosť: | 450 g |
| Použitie: | hobby / stredná úroveň |