Zváračská kukla OPTREL Crystal 2.0 prekonáva svetový rekord

Odporučte stránku svojím známym

Spoločnosť Optrel je ideálnym kandidátom, na ktorého môžete staviť. Ak veríte, že sú schopní posunúť dokonalosť svojich produktov za ďalšiu métu pravdepodobne by ste sa stalí víťazom tejto stávky :). Pohľad na históriu produktov jasne hovorí, že hranice zdokonaľovania nepoznajú.

Tak aj teraz sa vysoké nároky skúsených zváračov rozhodli nie splniť, ale prekonať uvedením zváracej kukly Crystal 2.0 na trh. Tí, ktorí mali možnosť ju vyskúšať, ju hodnotia bez zbytočných litánií ako “absolútne úžasnú”. A tam, kde netreba viac slov, si môžeme byť istí o pravdivosti výroku :).

Ale pre tých, ktorí túto možnosť ešte nedostali a mohli by mať pochybnosti, uvedieme zopár faktov, ktorými Vás presvedčíme, že táto kukla predstavuje to najlepšie z najlepšieho :

Úroveň jasu 2.0 vo svetlom stave = svetový rekord!

Optrel posunul DIN 2.5 (pri kukle Panoramaxx) na DIN 2.0 pri kukle Crystal, čím splnil vlastný cieľ stanovený pred troma rokmi. Tento rozdiel o 0.5 bodu je zásadný – zváracia kukla  prepúšťa 31% svetla v jasnom stave, so stupňom ochrany 2. V porovnaní s bežnými kuklami (DIN 4.0 vo svetlom stave) prepustí priezor približne až o 6 x viac svetla. To zabezpečuje zváračovi vôbec po prvý krát prakticky neobmedzený a jasný pohľad na svoje pracovné prostredie aj cez zváraciu kuklu.

 

            

 

Skutočné farby – s CRYSTAL 2.0 nie je farba ako farba

Špeciálny UV-/IR filter prináša do sveta zváračov realistické vnímanie farieb, v svetlom stave takmer ako pri pohľade cez čisté okenné sklo. Vďaka technológii takmer dokonalého farebného spektra CLT2.0 (Crystal Lens Technology) si aj v tmavom režime môžeme vychutnať detailný a vysoko kontrastný pohľad na zvarový kúpeľ s doteraz nevídanou jasnosťou, kde vidíme každú jednu farbu, ktorú vidieť potrebujeme.

Názov kukly Crystal preto nie je náhodný, vystihuje krištáľovú jasnosť pohľadu, ktorú zváračovi prináša.

 

Dizajn kukly

Prevedenie kukly je v čistom, modernom dizajne, v štýlovej striebornej farbe s precízne zakončenými okrajmi, ako sme už u Optrel-u zvyknutí. Práve strieborná farba je špecifická kvôli tomu, že odráža teplo zo zvárania. Funkcie, ktoré je počas práce potrebné meniť, sa pohodlne nastavujú na vonkajšej strane kukly bez toho, aby ju bolo potrebné zložiť z hlavy.

  


Vlastnosti a výhody zváracej kukly Optrel Crystal 2.0

  • technológia CLT2.0 (Crystal Lens Technology) - umožňuje vidieť čisto pred, po aj počas celého zváracieho procesu
  • funkcia Autopilot - kukla sa automaticky prispôsobí a nastaví ampére podľa momentálneho svetla (4 - 12 DIN) - automaticky sa prispôsobuje meniacim sa svetelným podmienkam
  • funkcia Twilight – automaticky zabraňuje / znižuje únavu očí. Na rozdiel od ostatných objektívov ADF, ktoré sa rýchlo vrátia do svetla, technológia Twilight ADF optrel e684 obnovuje svetlo prirodzenejšie a plynulejšie.
  • mód brúsenia – umožňuje zatiaľ najjasnejší pohľad počas brúsenia, ktorý kukla ponúka
  • povrch odrážajúci teplo – náter odrážajúci teplo, ktorý pomáha udržiavať hlavu v chlade
  • komfortný hlavový kríž - zaručuje optimálne rozloženie hmotnosti pre akýkoľvek tvar hlavy. Výsledkom je minimálne namáhanie krku a ramien
  • 3 - ročná predĺžená záruka po zaregistrovaní kukly
  • vhodná na všetky metódy zvárania (SMAW, MIG/MAG (GMAW), TIG, plazma, ..)

 

Na záver..

Ak chcete vidieť zvárací oblúk s jasnosťou ako nikdy predtým, vychutnať si farby zvarového kúpeľa a získať doslova nový pohľad na zváranie, aktuálne nemáte inú možnosť, ako siahnuť po zváracej kukle Optrel Crystal 2.0, o ktorej sa hovorí, že je vysoko návyková aj pre najodolnejších :).

 

Svetový rekord - zváracia kukla Optrel Crystal 2.0


Súvisiace produkty
Najčistejší priezor
+ Darček ZADARMO
Voľba TIG zvárača
Zváracia kukla Optrel Crystal 2.0 + držiak na opasok ZDARMA !!!
504,65 s DPH 420,54 bez DPH
Skladom 14 ks
Zváracia kukla Optrel Crystal 2.0 s prípravou na filtroventiláciu
710,10 s DPH 591,75 bez DPH
Skladom 1 ks