Kukla LiteFlip Passive PAPR (e3000/X) s vyklápacím pasívnym zorníkom s odtieňom 11 umožňujúcim číry pohľad pri brúsení.
| Obj. číslo | 4441.410 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie:
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 189,00 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 25%
| Obj. číslo | 4441.410 |
| Splátky už od | |
Pri kúpe tohto produktu máte možnosť zakúpiť si produkty z nižšie uvedeného zoznamu vo zvýhodnenej cene.
Kukla LiteFlip Passive PAPR (e3000/X) s vyklápacím pasívnym zorníkom s odtieňom 11 umožňujúcim číry pohľad pri brúsení.
| Metóda zvárania: | MIG/MAG / TIG / MMA |
| Filtroventilácia: | s prípravou na odsávanie (filtračná jednotka nie je súčasťou balenia) |
| Filter/kazeta: | Pasívny filter |
| Pole viditeľnosti: | 100 x 50 mm |
| Stupeň tmavosti v svetlom stave: | 11 |
| Tmavosť: | 11 |
| Hmotnosť: | 490 g |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG / TIG / MMA |
| Filtroventilácia: | s prípravou na odsávanie (filtračná jednotka nie je súčasťou balenia) |
| Filter/kazeta: | Pasívny filter |
| Pole viditeľnosti: | 100 x 50 mm |
| Stupeň tmavosti v svetlom stave: | 11 |
| Tmavosť: | 11 |
| Hmotnosť: | 490 g |